Nové fórum...

Doplňující informace a tak...

Nové fórum...

Příspěvekod Jenda » ned led 07, 2007 0:11:00

Po napadení diskusního fóra na Alešových stránkách a jeho následném zaspamování jsme otevřeli jako první toto fórum. To co se stalo, je na internetu zcela normální jev. Mimo slušných uživatelů užívajících Síť k tomu, k čemu má sloužit, existují zde pochybná idividua, doslova úchylové, vezoucí se na anonymitě tohoto informačního média. Výsledek jsme viděli. Rozebírat to nemá cenu. To by bylo na několikastránkovou psychologicko-sociální studii, na kterou tu není místo. V oboru jsem profesionál, tedy potýkám se s tímto fenoménem denně, včetně někdy neskutečně vulgárních a podlých osobních útoků na administrátory serverů. Tedy jak dál?
Toto fórum nebude jako drtivá většina specializovaných diskusních boardů zcela volné, bude vyžadovat, pokud chce v něm poteciální uživatel aktivně vystupovat, alespoň základní registraci. To není aspekt vyjmečnosti, ani samoúčelná buzerace, to je bohužel daň za chování některých lidí na internetu, kteří si osobním ukájením v diskusních boardech léčí své zamindrákované ego a taky důsledky války proti spamerům, neskutečné prasárně, jež sužuje Síť doslova na celém civilizovaném světě.
V co nejkratší době by se k fóru měla otevřít i stránka. Pravda, nepůjde to snadno, nutnost řešit tuto věc přišla v době, kdy můj zaměstnavatel na mne tlačí s dokončením několika velkých projektů /webový server mikroregionu, rekonstrukce hlavního webu města/ ale budu dělat, co bude v mých silách, respektive co bude v našich silách. To znamená, že bude potřeba sestavit tým moderátorů a také především redaktorů budoucího babetového serveru. To aby tento nový server byl skutečně širokou veřejnou platformou milovníků tohoto malého motockylu neprávem vysmívané značky. V následujících dnech bude stále hlavním zdrojem informací webová stránka Aleše Marka, mimo jiné stále nejlepší stránka o Babettách v ČR. Vzhledem k tomu, že Aleš byl nucen z důvodů jež neznáme, podporu této stránky ukončit, je naší povinností pokračovat. Musíme jednat, bude to závod o čas. Alešova stránka běží na freehostingu a vzhledem k tomu, že provozovatel služby neaktualizované stránky doposud nesestřelil, /například freeserver sendme. cz to dělal pravidelně 90 dnů od posledního FTP vstupu do zóny zřizovatele stránky, bez ohledu na to jaký měla stránka ratting, tedy návštěvnost a tím i význam pro veřejnost/ zde stránky stále běží, byť s výpadky, což lze považovat za malý zázrak, musíme tedy jednat. Bylo by dobré, aby si každý z této stránky /tedy té Alešovy/ okopíroval články a obrázky, co jej zajímají a tyto zálohy, které byste mi pak zaslali, použijeme k setavení jejího mirorru, který by se nechal jako samostatný blok pochopitelně dále rozvíjet. Je to potřeba, s Babettami bude starostí stále víc /viz již dnes nedostatek ND/ a také je potřeba vychovávat nové fans tohoto fenomenálního stroje. Ač mnozí z nás /i já bych si měl rozšiřovat na jaře svoje A1 na velký "Áčko"/ sedlají silnější samohyby a auta, tedy plechovky, tento malý a spolehlivý motocykl /pokud se o něj staráme/ bude vždy naší srdeční záležitostí. Byl bych tomu rád, kdyby budoucí babeťácký server se stal stejným pojmem jako K1400, motorkari.cz, či Javamania a další. Neděláme nic závratného. Pouze se snažíme pokračovat v tom, v čem Aleš Marek začal. Tedy mnoho štastných kilometrů nejen na silnicích a cestách, ale i v tomto virtuálním prostoru...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Zpět na Rady, pokyny, IT Service Room...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron