zadni kolo babča 207

Rám, vidle, řetěz, gumy, úpravy, lak...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

zadni kolo babča 207

Příspěvekod excuse.me » stř srp 04, 2010 11:37:25

Zdravim mám babču 207 a všim jsem si že zadni kolo má vuli tak jako normálni kolo když má rozhozeny konusy tak jsem to rozdělal a krom sjetych paken jsem našel něco co sem nečekal a to že pouzdro ve kterym je ložisko ve kterym je pak oska je vymlety má vůli tak 1cm sehnat novej střed kola (náboj) a vyplet a nechat to přeplist je docela pálka takže bych chtěl sehnat druhy zadni kolo za rozumný peníz ktery tohle má v pořádku a nemá naraženej ráfek bez rozety pláště a duše jinak jsem z Oomoucka našel by se někdo? máte někdo stim taky zkušenost? Předem Vám děkuji
excuse.me
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte srp 03, 2010 21:20:21

Re: zadni kolo babča 207

Příspěvekod marttin » pát srp 06, 2010 11:20:19

no ja mám doma jedno je v pohode stave ale je to len koleso bez ložisk a rozety a iné ale som zo slovenska :(
Babetta 207 , zeleno-biela
Obrázek
marttin
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 19
Registrován: pát črc 30, 2010 22:48:08
Bydliště: Slovensko

Re: zadni kolo babča 207

Příspěvekod excuse.me » pát srp 06, 2010 11:29:45

to je škoda že jsi ze slovenska ikdyž mám na slovensku rodinu tak možná by to nějak mohlo jit jde mi jen o ty ložiska aby neměly v náboji vule jako aby tam byly natěsno a ten vyplet aby taky ušel zkusim se domluvit se strycem jestli by se to dalo poslat k němu kolik by sis zato představoval ? a kde přibližně bydliš? kdyžtak bych ocenil kdyby si mi to detailně nafotil a poslal na email excuse.me@centrum.cz DIK
excuse.me
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 34
Registrován: úte srp 03, 2010 21:20:21


Zpět na Pojezd

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků