Zadní buben 207

Rám, vidle, řetěz, gumy, úpravy, lak...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Zadní buben 207

Příspěvekod melkin » úte lis 02, 2010 19:59:39

Ahoj,
měnil jsem ložiska v zadním bubnu, mám jeden problém, něco mi v tom bubnu pořád cvaká a hlavně nevím jestli se to distanční pouzdro co je v katalogu s číslem 39 má opírat o misku těsnícího kroužku č. 37. Protože ten těsnící kroužek i s prachovkou přelezli a jsou volně na distančním pouzdře. Takže to je asi něco blbě. Taky mi není jasná ta podložka s číslem 6, ta má být asi opřená o pojistný kroužek č. 11. To ta moje podložka o něj opřená není, ta normálně prolezla pojistným kroužkem a dotýká se až ložiska. Ono to bude asi tím, že předchozí majitel šteloval brzdy a pak to poskládal jak mu to přišlo pod ruku, protože jedno ložisko bylo úplně vysypané a mám strach, že i ty součástky tam nejsou přesně ty, co tam mají být. Jestli máte nápad jak na to, nebo co dělám blbě tak dejte vědět. Dík.
Babetta 207.500
Uživatelský avatar
melkin
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 80
Registrován: pon zář 13, 2010 19:52:33
Bydliště: Pardubice

Re: Zadní buben 207

Příspěvekod melkin » sob lis 13, 2010 16:40:19

Tak už vím čím to bylo. Jak se vysypalo ložisko ,tak tam zůstal ten vnější kruh z ložiska. Proto to tam nešlo všechno poskládat tak jak mělo. Teď už je to dobrý.
Babetta 207.500
Uživatelský avatar
melkin
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 80
Registrován: pon zář 13, 2010 19:52:33
Bydliště: Pardubice


Zpět na Pojezd

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků