Gumy

Rám, vidle, řetěz, gumy, úpravy, lak...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Gumy

Příspěvekod Micek » úte kvě 22, 2007 18:27:35

Ahoj... nedavno sem objevil tyhle gumy...
GUMY
myslite ze jdou na babettu? koukal sem ze rozmer sedi.. tak by meli ne? ... libi se mi ten sportovni design... ikdyz od mitasu se daji podobny koupit snad za 400kc...

jezdim hlavne po silnici... tak myslim ze by se plochym vzorkem mohla snizit spotreba a zvisit o neco i rychlost.. ne?
mate nekdo s temahle vzorkama zkusenosti? ja sem doposud jezdil jen na tech "trakturkach" 8)
Micek
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 24
Registrován: stř kvě 16, 2007 23:51:30
Bydliště: Praha

Pneumatika zo Slovinska

Příspěvekod igoreva » úte kvě 22, 2007 18:46:11

Ja som práve kúpil celkom lacné gumy z made in Slovenia (Slovinsko).
Neviem čo je to za kvalita ale sedia dobre (dezén viď. foto dole).
Inak tie na ktoré sa pýtaš sú veľmi drahé. Slovinská ma vyšla len na 250.- Sk kus, tak uvidím či niečo vydrží.
Inak ten plochý dezén je pekný a mal by mať určite nižší valivý odpor ako pôvodná guma, a aj dosahovaná rýchlosť by mala byť určite o niečo vyžšia.
Igor

Obrázek

Obrázek
Babetta 210 je naozaj jednoduché a dômyselné približovadlo (jazdí mi max. 48 km). Pridal som jej brzdové svetlo.
Uživatelský avatar
igoreva
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 220
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:01:39
Bydliště: Zvolen, SK

Příspěvekod IGI » úte kvě 22, 2007 18:51:10

ty kokos, pirelli gumy na babettu! To je uz ozaj hyckanie toho stroja 8)

Igor: Ja mam vzadu presne tu istu gumu uz 2 az 3 sezony... Este mi cez nu klinec dnuka neprenikol.....inac je tio guma jak kazda ina..... vpredu mam mitasa m03 a tiez v poho....az na to, ze sa ten mitas smyka jak hovado....

Ale az budu peniazky nazvys a prepne mi, tak dozadu nalozim drapak a az to bude palka :twisted:
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod kozenooo » úte kvě 22, 2007 19:53:40

aj ja mam tu istu gumu na prenom kolese, inac tieto pneumatiky maju dost dobry pomer cena/kvalita, lebo co pozeram tak ju chalani davaju na jawy 350 aj na MZty a pochvaluju si
Uživatelský avatar
kozenooo
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 35
Registrován: pon led 22, 2007 22:01:49
Bydliště: Nitra (SK)

Mane in Slovenia alebo Pirelli ?

Příspěvekod igoreva » úte kvě 22, 2007 20:23:41

Ano, Slovinská pneumatika je zatiaľ najlacnejšia guma akú som kedy videl.
Kvalitu ale neviem ešte posúdiť lebu ju mám len druhý týždeň. Keď som ju kúpil bola nejako rozčapena a nedržala tvar, ale po namontovaní na ráfik a dufúkani je všetko OK. Zatial som spokojný.
Inak tá pneumatika Pirelli je určite kvalitnejčia ale za tú cenu obujem tri Babetty a ešte mi ostane aj na plnú nádrž.
Možno niekey keď mi ostane platidlo tak si ich prezujem za Pirelli.
Igor
Babetta 210 je naozaj jednoduché a dômyselné približovadlo (jazdí mi max. 48 km). Pridal som jej brzdové svetlo.
Uživatelský avatar
igoreva
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 220
Registrován: čtv kvě 10, 2007 10:01:39
Bydliště: Zvolen, SK


Zpět na Pojezd

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků