Svet je s Babettou krajší

Rám, vidle, řetěz, gumy, úpravy, lak...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Svet je s Babettou krajší

Příspěvekod Dario » ned kvě 12, 2013 0:05:55

Zdar všetkým fanúšikom starých dobrých Babiett :) Chcel by som Vám ukázať moje video, ktoré som zhotovil a následne upravil. Zároveň budem rád, ak uverejníte Váš názor. Video nájdete na tomto linku: http://www.youtube.com/watch?v=i-YcvzP7WQM

Vybral som sa na Babette že si trošku zajazdím, nakoľko bolo dobré počasie. Pôvodne som chcel ísť iba do dediny Kurimka a späť, ale povedal som si že ak som už tu a je také krásne počasie, tak si spravím menší výlet a šiel som ďalej. Príroda zo sedla Babetty je skutočne nádherná a oveľa krajšia ako z auta. Idem si 35km/h a kochám sa tou nádhernou prírodou. Sem tam ma predbehne nejaké auto. V obci Šarišské čierne si nevšimnem dopravné značenie na Svidník a vydávam sa smerom na Bardejov. Asi 3 km na to som zastavil pri krajnici že dám trochu odpočinúť Babette a ja medzi tým pozriem na GPS na mobile, či idem správne. Samozrejme bez váhania sa otáčam a vraciam sa späť do malej peknej dedinky Šarišské čierne. Hneď na začiatku dediny stál pri dome pri ceste milý mladý pár s bábetkom, tak som sa ich opýtal, ako sa dostanem do Svidníka a s radosťou ma naviedli na odbočku. Od tade som pokračoval stále rovno až som došiel do dedinky s názvom Nižný Mirošov. Od konca obce vyťahujem mobil a začínam nahrávať video. Mobil som držal v ľavej ruke až do Svidníka, čo je cca 9km. Medzi obcami Nižný Mirošov a Vyšný Orlík vidím čierneho spoluobčana, tak som mu zo srandy zatrúbil. Pozeral na mňa ako keby zbadal na zemi 100000 eur. Následne na to stretávam skupinku motorkárov ktorí mi s radosťou odzdravili. Potom som začal trošku upaľovať :) Ešte dodám že trasa mala cca 42km. Bol to nádherný deň strávený v sedle mojej Babetty 210.

Pridávam link na trasu :) http://maps.google.com/maps?saddr=Svidn ... s&t=m&z=12
Dario
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon bře 19, 2012 17:10:56

Re: Svet je s Babettou krajší

Příspěvekod ridchey » ned kvě 12, 2013 13:20:29

moc pekne fotecky ,ale patri to do jineho bloku.... :wink:
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Svet je s Babettou krajší

Příspěvekod Dario » ned kvě 12, 2013 14:39:08

dik :) ups, týmto sa ospravedlňujem všetkým :oops: nevšimol som si to, mal som to dať asi do bloku zážitky :|
Dario
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 56
Registrován: pon bře 19, 2012 17:10:56


Zpět na Pojezd

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků