Drzak vyfuku

Rám, vidle, řetěz, gumy, úpravy, lak...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Drzak vyfuku

Příspěvekod ZiZo » úte říj 29, 2013 15:50:55

Pred nedavnem mi upadl drzak vyfuku, tak jsem ted chvilku sic nerad ale jezdil prichycenej na dratech jelikoz nemam doma svarecku.Dnes jsem konecne dostal novy ale ejhle on ten starej se ani malinko nechce hnou.Sundal jsem zadni kolo a cely jsem to odstorojil aby "nic nepruzilo" ale stejnak nic nahrival mlatil a porad nic.Prosim poradte mam tak spalene a omlacene ruce ze uz newim co stim :-D
ZiZo
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 35
Registrován: pon zář 30, 2013 2:16:32

Re: Drzak vyfuku

Příspěvekod kopr » stř říj 30, 2013 9:09:31

Mlátit do toho můžeš jak chceš ale nevymlátíš to ven. Ven to dostaneš jen pomocí stahováku. Buď sehnat origo, což je asi problém nebo si poradit sám doma. Já to řešil dlouhou 14" závitovou tyčí protaženou skrz tu trubku držáku a pak nekolika trubkami různých průměrů, které se mi opíraly o vidlici a vytlačovaly ven trubku držáku. Jinak jestli můžu radit tak kladivo a síla je špatná varianta, protože tu trubku rozklepeš a pak ti neprojde skrz rám. Nejjednoduší oprava je navařit držák zpět na původní místo. Protože i když to dostaneš ven, tak zpětná montáž je ještě horší, protože je problém tam zpět usadit gumová pouzdra zadní vidlice. Já to vyřešil, že jsem si nechal udělat pouzdra ze sylonu, ale to tu někteří člonevé nedoporučovali s tím že se sylon časem vytlačí.

Koukni na tohle téma: viewtopic.php?f=10&t=1291
Uživatelský avatar
kopr
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 199
Registrován: pon kvě 31, 2010 21:19:43
Bydliště: České Budějovice


Zpět na Pojezd

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron