Držák nápojů

Rám, vidle, řetěz, gumy, úpravy, lak...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Držák nápojů

Příspěvekod Grunt » stř zář 14, 2016 20:03:51

Zdravím soudruzi a soudružky.

Jak máte pořešen pitný režim na svém věrném oři? Sehnal jsem si v Tescu štelovatelný plastový držák flašek na cyklo, narouboval ho na řídítka a tetelil se blahem jaký jsem udělal kauf:
drzak_napoju.jpg
drzak_napoju.jpg (98.24 KiB) Zobrazeno 2965 krát

jenže:
  • Přední vidlice nejsou tak dobře odpružené jako ty zadní. Je to na držák docela slušný nápor a když za něj zavěsím plnou plechovku, mám docela strach že mi držák uletí. I s plechovkou.
  • S tím souvisí druhý bod. Držák to zatím vydržel (je pružný) jenže při jízdě s otevřenou plechovkou a přejezdu přes hrboly u krajnice je pivo úplně všude jen ne v plechovce. Nejvíce v klíně. Je to velmi nepříjemné. Dobrý osvěžovač za parného dne, ale to je tak všechno.
  • Uzavřené flašky jdou, jenže při jízdě po krajnici na nějaké hlavní cestě většinou držím oběma rukama řídítka, jednou rukou flašku neotevřu a hlavně bych si netroufl při plné rychlosti do sebe obracet flašku. Skončil bych na 100% někomu pod kolama. Ráno jsem si nachystal před cestou do práce teplý čaj do flašky, ale po cestě jsem si ani jednou netoufl na něj vůbec šáhnout. Musel sem ho pít až studený v práci. Přitom za chladného rána při cestě do práce by se člověk klidně něčím dobrým zahřál. :)
Jak máte napájení vyřešené vy? Úplně nejvíc bych ocenil něco co udrží plnou ocelovou termosku, ale jak se z toho napájet za jízdy, to je mi záhadou.
Nějaké nápady?
Uživatelský avatar
Grunt
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 110
Registrován: ned črc 07, 2013 0:16:43
Bydliště: Morava

Re: Držák nápojů

Příspěvekod ridchey » čtv zář 15, 2016 0:38:37

co takhle termoska uzavrena korkovym spuntem s vyvedenou hadickou?
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Držák nápojů

Příspěvekod KubisO1 » čtv zář 15, 2016 9:59:38

Já mám na řídítkách přichycený úplně jednoduchý kovový košík na láhev z kola co jsem našel ve sklepě a je přichycený nemálo stahovacíma páskama z PVC. Láhev mám obyčejnou litrovou cykloflašku, případně speciální termosku EcoVessel která má uvnitř brčko, to znamená, že při pití nemusím zaklánět hlavu. Já jí dostal jako reklamní dárek, ale dá se koupit (za sice neúplně málo éček) tady: http://www.ecovessel.com/summit-triple- ... out-24-oz/ Mě slouží k plné spokojenosti a ráno si můžu vychutnat ještě teplý čaj při cestě do školy za plného provozu :wink:
KubisO1
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř črc 22, 2015 3:28:12
Bydliště: Brno


Zpět na Pojezd

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků