Vylepšení sání

Vylepšení na elektrice, pojezdu a motoru, vzhledu a tunění...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Vylepšení sání

Příspěvekod Martin555 » úte srp 06, 2013 18:29:41

Pry dobre funguje i damska silonka-myslim takove ty silonkove puncochy.Vydel jsem to uz na starych Jawach 230/350.Prevlict pres tu hranatou rourku a hotovo :wink:
Martin555
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned lis 27, 2011 16:02:29

Re: Vylepšení sání

Příspěvekod Nepér » stř srp 07, 2013 10:16:04

Přídám svou zkušenost se sáním... Při rozebírání jsem drátěnku vyhodil, protože se rozpadla. Při skládání jsem ji nahradil kostičkou filtračního molitanu, co se používá na vzduchování do akvária... no a nejelo to, chcípalo po zastavení, nešlo to nijak naladit, odpojený motor nešlo ani moc vytočit - nebylo to nic moc ale neměl jsem srovnání, nikdy předtím jsem na Babettě nejel. Pak jsem zkusil z karburátoru odšroubovat sání- ty dva šroubky. Najednou to naprázdno točilo jako blázen - chtěl jsem to projet. Mělo to ale hodně slabou akceleraci - karburátor na Babettě nemá žádnou akcelerační pumpičku, takže tam byla značná "díra v plynu". Nakonec jsem z té molitanové kostičky vystříhnul nezbytně nejmenší čtvereček a jede to docela dobře - nějaký protitah to tedy mít musí. Už jsem najel 4 kilometry po zprovoznění... :mrgreen:
B210 1985
Uživatelský avatar
Nepér
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 146
Registrován: stř srp 07, 2013 0:33:31
Bydliště: Praha-východ

Re: Vylepšení sání

Příspěvekod abo » stř srp 07, 2013 12:29:18

K pôvodnej téme. Upravil som si takto jedno sanie a rozdiel je citeľný. Babetta dostala výkon a znie podstatne krajšie. Pôvodnú sieťku som nechal. Odporúčam.
abo
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte čer 05, 2012 12:57:46
Bydliště: Košice

Re: Vylepšení sání

Příspěvekod rosta » pát črc 18, 2014 19:25:24

no já to zkusil a je to naprd.......v určitých otáčkách "turbodíra" a netáhne to.......
EJGT veni vidi vici
rosta
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 41
Registrován: sob kvě 17, 2014 2:14:09
Bydliště: moravany u holic

Předchozí

Zpět na Vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků