Kam s helmou?

Vylepšení na elektrice, pojezdu a motoru, vzhledu a tunění...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Kam s helmou?

Příspěvekod S0D4 » čtv čer 09, 2011 22:07:01

Na cestách s babettou mi splečnost dělá otevřený škopek, který pro svou nízkou skladnost a neuzpůsobenost pro jakékoliv uchycení stal pověstnou osinou v..... Obvykle když odcházím od babetty dál než od stojanu u benzinky k pokladne, všude ho tahám s sebou. Sice na něj mám pěkný hadrový pytel se šňůrou přes rameno, ale i tak je to velký jako fotbalovej míč, což je poměrně dost :roll: . Napadlo mě jej nějak zamknout k babettě, ale není ho za co chytit. Kdybych měl integrálku, je to v pohodě, ale tady není nic čím by se dal provlíknout nějaký zámek nebo něco podobného (kromě přezky pod bradou, která mi nepřijde nejvhodnější :?: ). Příští týden navíc jedu na babettě dělat servisáka při chystaném závodu a protože se budu asi v jednom kuse motat kolem závodníků, nebudu mít čas se starat o helmu, tak vymýšlím jak ji k tý babettě nějak přinutit.

Jak řešíte vy problémy s přilbou? Nějakej systém na zamykání, vychytávka, nebo používáte box? Kámoš si zamknul integrálku k simsonu a nějakej dobrák mu do ní nalil vodu :evil: , stalo se vám někdy že přilba zamčená k motocyklu zbytečně přitahovala pozornost?
Já jsem elektrikář, ne automekánik, při psaní tady používám více logiky a selského rozumu než plnohodnotných znalostí, tak se moc nechytejte za hlavu :lol:
S0D4
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte dub 12, 2011 20:41:51

Re: Kam s helmou?

Příspěvekod milda » stř čer 29, 2011 10:39:45

milda
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 552
Registrován: čtv led 18, 2007 16:55:10
Bydliště: Třinec


Zpět na Vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků