Zvysovanie vykonu motorov

Vylepšení na elektrice, pojezdu a motoru, vzhledu a tunění...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Příspěvekod FK Racing » úte led 20, 2009 20:25:07

janeon1 : dělej si co chceš, lícuj plus trochu vylešti, můžeš zkusit i lehké broušení jak píšeš, pokud myslíš že to pomůže odrazovat tě nebudu, mě to je celkem úplně jedno, ale jestli chceš aby to trochu jelo tak mi pošli válec s pístem, já to poladim
Možno si opět obnovit podpis a avatar...
FK Racing
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř srp 27, 2008 9:52:08

Příspěvekod janeon1 » ned led 25, 2009 19:55:11

fk: jo klapka by nebyla spatna, ale muj motor delam sam doma zkousim co to prida a jak to pojede..

Tak uz mam kslicovane prepousteci kanaly kartry uz jsou hotove a nalestene pripravene na loziska a gufera zitra je jdu koupit, valec je slicovany ale jeste to chce trosku doladit a nechat udelat vybrus(casem) karbec s kolinkem slicovan nalesten-fichtl, hlava pujde snizit lehce o pulmilimetra milimetr spis pro zatesneni atd... foto prijde casem 8)
janeon1
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř led 14, 2009 23:44:15
Bydliště: Opava

Příspěvekod janeon1 » ned led 25, 2009 22:12:54

tady jedno foto karbce z fichtla s upravenym vstupem pro vzduch,vylesteny a slicovany+rozsirene konec kolinka na vstup do valce z babky :twisted:
Obrázek
janeon1
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř led 14, 2009 23:44:15
Bydliště: Opava

Příspěvekod janeon1 » ned led 25, 2009 22:20:47

proc soudruzi v sani pri vstupu do valce udelali takove hrany? ma to nejaky vyznam a nebo dolu snima?
Obrázek
janeon1
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř led 14, 2009 23:44:15
Bydliště: Opava

Příspěvekod milda » pon led 26, 2009 10:23:37

Proč soudruzi udělali ve válci hrany netuším, ale před časem jsem zkoušel zjistit proč je tak redukovaný průměr kolínka sání při vstupu do válce. V té přírubě co doléhá na válec je vyvrtaná mnohem menší díra než je průměr trubky kolínka. Toto má na proudění směsi určitě mnohem větší vliv než ty hrany co popisuješ. Bohužel můj dotaz tady na fóru nějak zapadl a nikdo na něj neodpověděl :(
milda
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 552
Registrován: čtv led 18, 2007 16:55:10
Bydliště: Třinec

Příspěvekod janeon1 » pon led 26, 2009 14:07:05

milda:to jsem vyresil tim kolinkem z fichtla sice se muselo trosku obrousit zvrchu aby zapadlo pod ram upravit diry na stefty a ve valci ohnout samotne stefty ale veslo se a pri vybrouseni to presne pasujena diru ve valci a tak proto resim ty hrany.. asi je zabrousim do stracena prikladam foto kolinka ze strany na valec
Obrázek
janeon1
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř led 14, 2009 23:44:15
Bydliště: Opava

Příspěvekod janeon1 » úte led 27, 2009 20:00:37

Obrázek

vetsina uprav na fotce kartry jsou lestene ale jeste spinave od pasty.kanaly ve valci jsou jen prebrousene smirem a prejete lesticim filcem take nevycistene dosel mi benzin. dale je tam magneto stahle ojnice vybrousena lestit to moc neslo.o vikendu snad to poskladam jeste prijde vyfuk hikone a jsem zvedak co to udela
janeon1
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř led 14, 2009 23:44:15
Bydliště: Opava

Příspěvekod janeon1 » ned úno 01, 2009 19:44:53

tak jsem to vcera v 11vecer napodruhe slozil dobre(spatne slozena volnobezka) jede to vypada ze ma i silu ale zatim je origo vyfuk,hikone na poste, vic jak 40 jsem nejel jednicka dala 35.. ale v takove zime se babce moc nechce zahrivat :( a neustale se prechlastavala predtim to s tim stejnym nastavenim i svickou nedelala..muze to byt kvuli zimy a nedostatecne teplemu motoru a nebo to je tema otackama? pac to jelo pekne a az hodne vysoko jako by se to prechlastalo a chcipalo do 3/4plynu sla pekne. uvazuju o klasickem zapalovani z fichla pro silnejsi jiskru
mohl by me nekdo vypocitat za pomoci prevodu kolik toci motor pri 35KM/H na jednicce? je tam origo prevod
janeon1
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř led 14, 2009 23:44:15
Bydliště: Opava

Předchozí

Zpět na Vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků