prodám Babettu 210

O všem co je k prodeji...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

prodám Babettu 210

Příspěvekod Mr.babetta » úte dub 12, 2011 22:32:33

zdravím pánové. Možná si mě někdo pamatujete,dřív sem sem chodil a aktivně přispíval. Už uteklo hooodně vody a moje babettářské období jaksi uplavalo. Když sem ještě do toho byl velkej blázen,koupil sem si jednou druhou 210 na renovaci. Nikdy sem jí neposkládal dohromady,jednak z nedostatku času,jednak z lenosti. Nyní nám v garáži akorát překáží a tak než aby tam chátrala,se jí raději pokusím někomu prodat,kdo snad měl chut jí dodělat a uvést k životu. Takže: babettka má komplet novej lak,rám je stříbrnej,řidítka taky a nějaký plastíky taky stříbrný. Blatníky,nádrž a jiný věci jsou v černý metalíze,přelakovaný lakem s trochou stříbrný,takže je to fakt krása. Na fotkách je to krásně vidět. Kupoval sem jí oba dva nový ráfky ( cca 4000 kč), je tam nová klikovka,ložiska na klice,komplet gufera. V převodovce nová volnoběžka a taktéž gufera. Všechny spojky nový,řemen taky. Jediný,co motoru chybí,je válec,kterej sem poslal na výbrus a už sem ho nikdá neviděl. Pístní sadu na novej válec mám. I komplet zapalování je tam nový. Nechal sem si nově potáhnout sedlo,čili to je taky krása. Jsou tam oba dva nový pláště,i obě duše. Má to už tu novou přední vidlici,z Korada. Je to rok myslím 1988,na tachometru najeto 44 tisíc. Kartičku nemám,ale štítek tam je. Je tam mnoho novejch dílů,ani nejsem schopnej říct,co všechno k tomu mám novýho,to až kdyby měl někdo zájem,tak to všechno vyhrabu a není problém to k tomu dát ;) . Celkem jsem se do toho vysypal za takovejch 10 tisíc korun. je mi jasný,že ten čas strávenej lakováním,strojením,piplánim všeho možnýho,mi nikdo nezaplatí,ale chtěl bych,aby se mi aspon část těch peněz vrátila zpátky. Nábízím to za 5500 kč,ale samozřejmně je to na nějaký dohodě ;) . Byl bych rád,aby si to někdo vzal a dodělal jí,protože Já na to opravdu nemám čás a nechci,aby tam v garáží přišla jen tak nazmar. moje číslo je 602 470 944 a mail: Mr.babetta@seznam.cz . Když by někdo chtěl víc fotek,tak neni problém,stačí říct a já to všechno nafotím.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Babetta 210,1988.přes 21380 km,modro-zelená metalíza. Druhá 210,44317 km,......konečne mám nastříkáno....tedka ještě čeká menší oživovací kůra motoru a pak se jedéééééééééé
Mr.babetta
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned čer 10, 2007 22:25:47

Zpět na Prodám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron