Válec 60

O všem co je k prodeji...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Válec 60

Příspěvekod FK Racing » sob zář 20, 2014 8:59:55

Prodám upravený válec na B-210. Obsah 60 cm, přefuky za vložkou. Změněné časování a průřezy kanálů. Větší vrtání znamená větší výkon motoru. Odlehčený píst, válec je po výbrusu. Karburátor nutno přetryskovat, nebo použít nějaký větší. Možno použít sérovou hlavu. Zbytek know-how. Cena 2690 Kč. Platí do smazání. Kontaktovat pouze přes sz. Foto http://valec823.rajce.idnes.cz/Baba/

Podmýnky PRODEJE určuje prodávající. SVÉ p.. příspěvky pište do svých inzerátů !! A POKUD by někdo měl neodolatelnou /či pohnutou duševní/ potřebu vyjadřovat se, ať si založí vlastní inzerát v sekci KOUPÍM (tam si může teoretizovat a vybírat z případných nabídek).
Možno si opět obnovit podpis a avatar...
FK Racing
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 12
Registrován: stř srp 27, 2008 9:52:08

Re: Válec 60

Příspěvekod Jenda » ned zář 21, 2014 1:00:14

Krucifix, ono to nepřestane, tak FK Rancing, ještě jednou:
Uvědom si že vydržím hodně, ale co je moc, to je moc. Kurva, tohle fórum není hnojiště! Ty se fakt pokoušíš nasrat Klingona*1) Tak, aby bylo jasno:

1. Nejsi tu od toho, abys direktivně určoval, kdo a co kam má psát. Od toho jsou tady jiní, ty však ZÁSADNĚ nikoliv.
2. Pokud někde vyhodíš nabídku, tak na ní ZDE budou, tedy ve stejném vlákně navazovat poptávky, pokud ovšem po tvém březnovém extempore bude mít chuť se s tebou někdo z komunity bavit. Je to tu zavedeným zvykem a tak to budeš akceptovat, nebo snad ne?
3. Začal si opět velice neštastně. Jsem nasranej, sotva jsem tvůj inzerát vodevřel a to je hodně špatně.
4. jestli spadneš do Karantény podruhý v tomto roce, budu docela zlej a svině.
5. Hnul si mi žlučí a to docela dost, hlavně ten dovětek PODMÝNKY PRODEJE mne zvednul ze židle, tedy:

a) kamarádské napomenutí - právě si dostal
b) varování + kárná ikona
c) Karanténa (tentokráte na dva, slovy DVA měsíce)
d) Karanténa, obzvláště tuhý režim, tři měsíce
e) BAN

Jednoduchejch pět bodů. Jak půjdou za sebou a kolik jich bude, je na tobě. Dále tě upozornuji na dvě věci:
Za prvé:
Další exces, podobný tomu na Rajčeti už ti neprojde tak hladce. Tvůj elaborát z jara tohoto roku je stále u právníka, včetně screenshotů stránek. Pokud chceš, aby z tebe (právník) sedřel kůži, pokračuj takto dál. Na Rajčeti asi z toho taky nebudou mít radost, spíše naopak.
Za drhuhé:
Nepiš mi žádný PM. Výslovně si to nepřeji. Budu je bez čtení mazat. Už nemám sílu, ani čas si s tebou opět dopisovat, tato činnost je stejně zbytečná, jak je z tvého příspěvku vidno. Jakýkoliv pokus mi napsat PM, může pro tebe skončit tak, že zahučíš do Karantény hned. Přemýšlej o tom.

Poznámka:
*1) Nasrat Klingona - veselé přirovnání něčí činnosti, která sama je neuváženým hazardem a vede zpravidla k fatálnímu maléru. Fanoušci TV seriálu Star Trek to jistě znají.
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim


Zpět na Prodám

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků