predná parabola, predná vidlica

Válí se Vám něco doma navíc? Prodejte to...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

predná parabola, predná vidlica

Příspěvekod kubo HC » čtv led 27, 2011 22:46:12

Zdravim kúpil by som parabolu do svetla alebo celé svetlo za rozumnú cenu tá moja je vypadaná a taktiež prednú vidlicu ale novší typ zo strunami vonku ta mojá je rozhejglaná mám vybité klzáky Alebo vymením za nejaké diely napíšte čo potrebujete možno sa dohodneme dielov mám dosť
tu nájdete info o mojej babče čo sa týka ladeného výfuku, motora, fotiek a podobne http://www.speaker.cz/motoboard_305/viewtopic.php?f=18&t=1350&p=14722#p14722 PREDANÁ do Rumanovej blízko Hlohovca
Uživatelský avatar
kubo HC
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 267
Registrován: úte pro 21, 2010 18:28:36
Bydliště: Hlohovec

Re: predná parabola, predná vidlica

Příspěvekod Duro » pát led 28, 2011 10:05:31

A co tak vymenit puzdra v teleskopoch - bolo by to lacnejsie, aj ked pracnejsie ! Ale predpokladam, ze roboty sa nebojis, ha?

Co sa tyka paraboly, ozaj je tak znicena? Nestaci vylestit silichromom alebo neoxidom? Samotnu parabolu asi nekupis, iba cely reflektor ...

Ale proti gustu ziaden disputat ...
Babetta 207 ... co k tomu dodat ?!
Uživatelský avatar
Duro
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 202
Registrován: pát úno 22, 2008 9:02:58
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: predná parabola, predná vidlica

Příspěvekod kubo HC » pát led 28, 2011 15:37:35

čo sa týka puzdier nehám to na poslednú možnosť najprv chcem skúsiť zohnať tu vidlicu predsa ten novší model zo strunami von je krajší, parabola áno v obchodoch sa predávajú len celé reflektory moja parabola je natom dosť zle je zvnútra čierna a zoxidovaná dokonca chróm je na niektorých miestach až prežratý takže jednoducho ,,nová,, preto som sa pýtal na samotnú parabolu lebo veľa ludí babetty rozpredáva a či by ju niekto nepredal samotnú. roboty sa nebojím stači sa pozrieť na moje fotoalbumy :) všetko si viem opraviť sám avšak ta vidlica neviem ešte som to v živote nevidel ani rozobraté a nie aby som to ešte ja robil ... takže pred tým jediním mám trochu rešpekt ale kebiže to idem robiť tak tu niekde uvidiš asi novú tému lebo sa budem chceť poradiť z ostatnými pretože tu boly nejaké problémy ohľadom priemeru nových klzákov ... :wink:
tu nájdete info o mojej babče čo sa týka ladeného výfuku, motora, fotiek a podobne http://www.speaker.cz/motoboard_305/viewtopic.php?f=18&t=1350&p=14722#p14722 PREDANÁ do Rumanovej blízko Hlohovca
Uživatelský avatar
kubo HC
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 267
Registrován: úte pro 21, 2010 18:28:36
Bydliště: Hlohovec

Re: predná parabola, predná vidlica

Příspěvekod Duro » pát led 28, 2011 16:41:12

Ked budes hladat, nieco o tom najdes ... napr. viewtopic.php?f=10&t=1363
Babetta 207 ... co k tomu dodat ?!
Uživatelský avatar
Duro
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 202
Registrován: pát úno 22, 2008 9:02:58
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: predná parabola, predná vidlica

Příspěvekod kubo HC » sob led 29, 2011 9:45:19

viem viem čítal som to už dávnejšie práve to ma trochu vylakalo ...
tu nájdete info o mojej babče čo sa týka ladeného výfuku, motora, fotiek a podobne http://www.speaker.cz/motoboard_305/viewtopic.php?f=18&t=1350&p=14722#p14722 PREDANÁ do Rumanovej blízko Hlohovca
Uživatelský avatar
kubo HC
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 267
Registrován: úte pro 21, 2010 18:28:36
Bydliště: Hlohovec

Re: predná parabola, predná vidlica

Příspěvekod Duro » ned led 30, 2011 0:36:25

A co Ta na tom vylakalo? :roll:

Kupis 6 silonovych puzier za par supov, dva vonkajsie z vidlice /tie hned uvidis, ako zhodis manzety/ vyhodis z fleku, nove dva povaris, narves ich namiesto povodnych, vezmes letlampu jemne nahrejes rurky teleskopov a skusis ich pretlacit cez tie nove puzdra. Ak nepojde, nahrejes viac a skusis znova. Ked ich pretlacis, pockas, kym ochladnu, zasunies rurku celkom, aby bola zasunuta aj v tych zadnych a uvidis, ci Ti to bude logat. Ak nebude tak je to v pohode - namazes vnutra a vec je vybavena, ak bude logat, tak vlozis z opacnej strany hrubsiu rurku ako tie puzdra a vnutorne vymlatis von aj s tymi novymi. Nove potom narves namiesto tych vnutornych /este predtym, ako tie vnutorne vymlatis von, odmeras si ich polohu v teleskopoch/ a tie dalsie dva nove upravis a osadis hore popisanym sposobom.

Vsak ak je to uz vylagrovane, tak nemas co stratit, ale mozes sa nieco naucit ...
Babetta 207 ... co k tomu dodat ?!
Uživatelský avatar
Duro
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 202
Registrován: pát úno 22, 2008 9:02:58
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: predná parabola, predná vidlica

Příspěvekod kubo HC » ned led 30, 2011 9:35:31

no samozrejme že už nemam čo stratiť mne sa to totiž kýve aj v hlave rámu menil som ložiska v hlavovom ale nepomohlo neskôr som zistil že mám vymlátené aj misky rámu, a ked spravim tu vidlu tak to bude asi posledná vec ktorú som ešte neopravoval inak všetko viem vpohode porobiť aj poslepačky už :)
tu nájdete info o mojej babče čo sa týka ladeného výfuku, motora, fotiek a podobne http://www.speaker.cz/motoboard_305/viewtopic.php?f=18&t=1350&p=14722#p14722 PREDANÁ do Rumanovej blízko Hlohovca
Uživatelský avatar
kubo HC
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 267
Registrován: úte pro 21, 2010 18:28:36
Bydliště: Hlohovec


Zpět na Koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků

cron