TP na Jawa20

Válí se Vám něco doma navíc? Prodejte to...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

TP na Jawa20

Příspěvekod Ondrassek » čtv srp 09, 2007 13:18:46

Koupim TP na jawa 20.. chci si zlegalizovat i pionyra, ale k prihlaseni mi jaksi chybi doklady.. Pls nabidnete.. diky
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod rasto1203 » čtv srp 09, 2007 16:36:09

To akoze chces kupit papiere na pioniera a potom preklepnut cislo na agregate a tak? Tak to by som ti neradil ked ti policajti nato pridu ze sa im nebudu pozdavat tie cisla budu nejake oskrete zoberu to na expertizu a ty dostanes bud riadnu pokutu (ako dostal moj kamos 50 000Sk) alebo pojdes do lochu vyber si!
rasto1203
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 30
Registrován: čtv črc 26, 2007 16:30:51

Příspěvekod ben » čtv srp 09, 2007 17:29:22

:? :roll: nejak moc nemyslis mas tu info overenu?? a uz vidim ako sa ti policajti kontroluju na pionerovi vyrobne cisla :lol: na motori co je cely od oleja a to co chce urobit ondrasek je uplne bezna vec
a este k tomu od od zaciatku tohto roka sa uz aj motor povazuje za nahradny diel a na cislach motora nezalezi!! zalezi len na kostre a to si staci kupit novy stitok a ma to vybavene a keby si mi fakt neveril tak si proste miesto kde mas cislo poraiadne zaspin zaolejuj a ver mi ze fizlik strati chut kontrolovat cisla a pokuta za spinavu motorku asi nie je, vsak? :lol:
babetta je jednoducho genialny velkoobjemovy zavodny stroj :)


Neklikat!!!
Uživatelský avatar
ben
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř kvě 09, 2007 13:37:56
Bydliště: PN

Příspěvekod Ondrassek » čtv srp 09, 2007 19:40:26

ben píše::? :roll: nejak moc nemyslis mas tu info overenu?? a uz vidim ako sa ti policajti kontroluju na pionerovi vyrobne cisla :lol: na motori co je cely od oleja a to co chce urobit ondrasek je uplne bezna vec
a este k tomu od od zaciatku tohto roka sa uz aj motor povazuje za nahradny diel a na cislach motora nezalezi!! zalezi len na kostre a to si staci kupit novy stitok a ma to vybavene a keby si mi fakt neveril tak si proste miesto kde mas cislo poraiadne zaspin zaolejuj a ver mi ze fizlik strati chut kontrolovat cisla a pokuta za spinavu motorku asi nie je, vsak? :lol:

jj však jasný... Proste TP jsou od tho fichtla a motor byl špatnej, tak jsem od něoho koupil novej celej a jen ho predelal na ram.. hotovo... a policajti to urco nebudou kontrolovat.. na babette mi to nekontrolovali.. Jen duplikat od Hlavateho... a kamosovi na simpsonovi to taky nekotrolovali
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod ben » čtv srp 09, 2007 22:31:28

to by ti kontroloval len jeden nemenovany fizel z vedlajsej dediny ktory dokonca naparil pokutu aj vlastnej zene :!: :lol: ale ten uz je nastastie na dochodku a dalsi taky pako sa hadam nenajde, lebo to by som si (a nielen ja) uz moc nezajazdil :(
babetta je jednoducho genialny velkoobjemovy zavodny stroj :)


Neklikat!!!
Uživatelský avatar
ben
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 246
Registrován: stř kvě 09, 2007 13:37:56
Bydliště: PN

Příspěvekod Ondrassek » čtv srp 09, 2007 22:37:09

ben: chi chi to byl nějakej "těžkej" osel :-D
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov


Zpět na Koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků