Sháním kryty řetězů na Babettu 207

Válí se Vám něco doma navíc? Prodejte to...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Sháním kryty řetězů na Babettu 207

Příspěvekod babetak210 » pon bře 08, 2010 18:50:22

Vím že to sem asi moc nepatří, přece jen je to fórum a ne inzerce, ale snad to nikomu vadit nebude. Sháním kryty řetězů na babettu 207, takže pokud je máte někdo navíc, tak by se mi hodily za nějakou rozumnou cenu. Případné nabídky můžete posílat na e-mail. AK-SU@Seznam.cz :wink:
babetak210
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 22, 2009 16:41:57

Re: Sháním kryty řetězů na Babettu 207

Příspěvekod Tom_R » úte bře 09, 2010 14:56:17

Jestli jsi si nestačil všimnout tak je tady sekce KOUPÍM. Jinak já ti nepomohu mám 210
Uživatelský avatar
Tom_R
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 242
Registrován: pon úno 01, 2010 12:48:21
Bydliště: Hodslavice

Re: Sháním kryty řetězů na Babettu 207

Příspěvekod Starec » úte bře 09, 2010 19:16:13

babetak210 píše:Vím že to sem asi moc nepatří, přece jen je to fórum a ne inzerce

Vieš, ale aj tak to sem napíšeš. A vieš, že takto vedome porušuješ určité pravidlá fóra, veď sekciu inzerce čo myslíš načo admin vytvoril? Proste aby fórum bolo prehliadné, ak by niekto niečo hľadal. Nehnevaj sa, ale je to od teba drzosť. Vieš, ale predsa to napíšeš, ako by ti robilo ťažkosti napísať tam kde to patrí. Nie je ma síce do toho nič, nie som tu admin, ani moderátor, ovšem určite som pre toto fórum urobil viac ako ty a tak aj mne trocha záleží na tom čo sa tu robí. Ak by si niečo podobné spravil na mojom fóre, tak by sa už dávno zabudlo, že si bol jej členom.
Sortry ale mi to nedá, že niekto môže byť až taký arogantný.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Re: Sháním kryty řetězů na Babettu 207

Příspěvekod milda » stř bře 10, 2010 8:28:07

Tak je to přesunuto, ale chci požádat všechny členy fóra, aby se snažili umísťovat své příspěvky tam kde patří. Je to v zájmu přehlednosti fóra i samotných inzerentů. Sekce inzerce je poměrně prázdná a je určitě větší šance že nový příspěvek nikdo nepřehlédne.
milda
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 552
Registrován: čtv led 18, 2007 16:55:10
Bydliště: Třinec

Re: Sháním kryty řetězů na Babettu 207

Příspěvekod babetak210 » úte bře 16, 2010 17:16:01

Starec píše:
babetak210 píše:Vím že to sem asi moc nepatří, přece jen je to fórum a ne inzerce

Vieš, ale aj tak to sem napíšeš. A vieš, že takto vedome porušuješ určité pravidlá fóra, veď sekciu inzerce čo myslíš načo admin vytvoril? Proste aby fórum bolo prehliadné, ak by niekto niečo hľadal. Nehnevaj sa, ale je to od teba drzosť. Vieš, ale predsa to napíšeš, ako by ti robilo ťažkosti napísať tam kde to patrí. Nie je ma síce do toho nič, nie som tu admin, ani moderátor, ovšem určite som pre toto fórum urobil viac ako ty a tak aj mne trocha záleží na tom čo sa tu robí. Ak by si niečo podobné spravil na mojom fóre, tak by sa už dávno zabudlo, že si bol jej členom.
Sortry ale mi to nedá, že niekto môže byť až taký arogantný.




Moc se omlouvám nějak jsem si té sekce nevšimnul, projížděl jsem možnosti od zhora a zařadil přísěvedk do první sekce která se mi zdála odpovídající tj:Všeobecný pokec, smetiště. Inzerce je bohužel až o kus dole. :oops:
babetak210
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte zář 22, 2009 16:41:57


Zpět na Koupím

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků