Kupování dílů na babettu.

Víte o nějaký firmě, obchodu, dobrým řemeslníkovi, tunnigáři či servisu? Sem s tím...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Kupování dílů na babettu.

Příspěvekod mira 777 » pát kvě 04, 2007 18:35:01

:) Kupování dobrých dílů na babetu je v dnešní době docela kumšt.Od nedávné doby co mám možnost na internet tak jsem si našel docela dost dílu na babettu a nejenom na ni a za přijatelné ceny.Pro ty co marně a dlouho shánějí díly na babky,tak pro ně je určená E-mail adresa kterou zveřejňuji WWW:moto@MOTOMAX.CZ mě už dost pomohly když jsem teď dával do kupy stařičkou babku.V neděli jsem objednal a ve středu jsem to měl doma+119 Kč poštovný a balný.Před tím jsem kupoval u nás v Tachově kde bydlím,u moto prodejce XXXXXXR-XXXXK ale žádnej šlágr,nechci za žádnou cenu pomlouvat a ani aby měl tento velice nesympaticky a vykutálený prodejce nějakou obchodní újmu,tak ho nebudu pro jistotu jmenovat.Proto raději anonymně,ten kdo v Tachově u něj někdy koupil tak mu to hned brnkne.O koho jde,nesmírně předraženej a ta kvalita jako u vietnamských trhovců a ještě z blbýma nadřazenýma kecama,(promiňte moje vyjádření :oops: tak jsem u něj koupil asi před vánoci duši na babetu nejdřív mě zarazila cena 197Kč za obyčejnou duši no budiš,platil jsem tisícovkou.Cestou u stánku jsem koupil noviny v drogerce další věci,a doma jsem si jí prohlížel a už podle hmatu mě byla divná taková měká jako pryž a když jsem jí na fouknul tak byla nerovná na jedné straně úzká na druhé straně široká už od pohledu my bylo jasný že je od výroby zdeformovaná a normálně i přes bezpečnost daná do oběhu,no mozek mi nebere hrůza a čtu made in Taivan,vypěnil jsem :evil: a odnesl jsem mu to zpátky.Paní prodávající-majitelka se zdráhala že mi to zpátky již neveme a když jsem jí předvedl nedostatky a stál jsem za navrácení peněz tak nakonec polevila ale chtěla po mě do halíře zpátky přesně kolik mi v Kč vrátila,že má v kase akorád mojí tisícovku ajá že jsem už něco utratil tak jsem musel domů,vrátila mi zpátky zpoznámkama peníze tak jsem jel hned do Barumky a koupil jsem tam original na babetu duši zn Barum -česká kvalita za 142Kč ale v paměti mi tenhle nesolidní prodej u předešlího prodejce zůstane dlouho v paměti :? :!:
mira 777
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte kvě 01, 2007 10:10:38
Bydliště: Tachov

eshop

Příspěvekod ninja » pát kvě 04, 2007 23:04:58

http://shop.sesa-moto.cz/zbozi/novinky.html

Naproto pohodovy nakup. Zbozi dorazilo za par dnu, vse bez problemu. Mohu doporucit.
Uživatelský avatar
ninja
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát bře 30, 2007 11:03:04

Příspěvekod p.j » čtv črc 17, 2008 8:36:12

Nevím jestli můžu ale v nejhorším to admin. smaže. - www.motoservis-jakuba.cz :D
Naposledy upravil p.j dne čtv črc 17, 2008 8:37:26, celkově upraveno 1
p.j
Právě začínám...
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 17, 2008 8:05:50


Zpět na Helpdesk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků