V Ostravě

Víte o nějaký firmě, obchodu, dobrým řemeslníkovi, tunnigáři či servisu? Sem s tím...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

V Ostravě

Příspěvekod Bob » čtv zář 27, 2007 16:38:48

http://www.oa.inform.cz/inp/detail.vp?I ... lang1.html
Jendo a žárovky do chopříka,Máš? Můžu se tam zeptat...
RMZ 2.134 STELLA
Uživatelský avatar
Bob
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv led 18, 2007 11:34:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jenda » čtv zář 27, 2007 21:50:59

Jo díky, už je to v oukeji. Voozie mi hned po Vápenkách poslal /vřelé díky/ ze SR 2 kusy žárovek S2 35/35W 12V. Takže svítím opět silně. Další 2 kousky se povedlo objednat servismanovi přímo u dovozce. Blbý je u tohoto typu žárovek to, že sice nebouchají, ale občas se uklepe ta clonka na klopený světlo /žárovky jsou původně určený pro auta a motorkový vibrace jim nedělají dobře/. Tedy žárovka se musí vyhodit i když stále svítí, protože ta clonka co tam pak v tý žárovkový bandě lítá to obyčejně zkratuje držáky vláken a pojistky jdou do kopru. Taky nechápu, proč tam čínani nedali rovnou halogeny. Sice jsou dražší, ale zase se koupí na každý pumpě...

Jinak teď již 2 týdny nejezdím, motka je sice v pohodě, ale mě děsně zrasili u zubaře /neujal se mi novej můstek a následovalo šeredný vopuchnutí držky a následně dost nepěkná řezničina/. Aby to nebylo všechno, zablokovala se mi zase krční páteř /následek bouračky na motorce v roce 1972. Občas se mi to tak jednou za 3 - 4 roky pěkně posere/, takže opět doktor, injekce prášky a rehabilitace. A minulej tejden byl tak krásnej víkend. Sluníčko, teplo, pohoda a seděl na balkóně a čuměl na tu krásu skřípaje zbytkem svých zubů bolestí a vzteky. Aby to nebylo všechno, tak najednou zabublání a okolo na silnici k Mladý Vožici a Táboru jel maník na Intruderu. Seděl na tom jak paša a chrom se blejskal. Já myslel, že mi v tom momentě jebne...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Příspěvekod Bob » čtv říj 25, 2007 17:33:09

Je to trochu mimo mísu,ale,jaký máte zkušenosti, názor na "Suzuki Burgman 400" silně o ní uvažuji.Žena prosí, ať koupím něco dvoumístného. CHybí ji to.Měl jsem SR51,dal 85km/h.Slušný na 50ku. :wink:
RMZ 2.134 STELLA
Uživatelský avatar
Bob
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv led 18, 2007 11:34:10
Bydliště: Ostrava


Zpět na Helpdesk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků