210 nechce řadit

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: 210 nechce řadit

Příspěvekod hawran » pon bře 07, 2011 9:22:32

jestli si ji rozebral tak pocitej stim ze si musi sednout takovejch 20 kilaku to blbe radi jo jinak ja mel nove gufera a porad se me mastila spojka hruza 40 kilaku a uz jsem rozebiral a odmastoval az me v servisu rekli ze tam nedavaj tolik oleje co predepisuje vyrobce 0,06 l ale jen polovinu a ted mam klid prevodovka nehuci a babeta radi
Hawran
hawran
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 217
Registrován: úte čer 29, 2010 15:58:19
Bydliště: Březí u Klatov

Re: 210 nechce řadit

Příspěvekod Pumpik » pon bře 07, 2011 13:06:59

Jo já jí rozebíral protože jak tam sou takový ty 3 čelisti tak oni nebyly všechny stejný ale jedna byla dál než druhá takže se to při řazení škubalo a trhalo tak sem je srovnával aby byla všechny stejný no a obložení tam je o hodně víc jak 2mm :)
Dobře nechám jí teda sednout a pak uvidim :)
No to je dobře že si mi to řek protože já tam možná taky nalil víc takže přinejhoršim zase rozebírat ale já nemám už zase stahovák, sem ho měl jen půjčenej :D.

Ale to je jedno asi si stejně něco obědnám ted mi nejde na ten fichtl krámek jako eshop zobrazit háže mě to jen na fichtlkrámkový fórum.Ale chtěl sem se zeptat že jsem na tom fichtlkrámku viděl nějaký lehčí a teší díly na spojku nevi mvčem je vyhoda asi že to řadí nějak dřív nebo díl no ukázal bych odkaz ale ted sem se tam na foru dočet že je fichtkrámek do 14.3 uzavřenej možná díl :(
Pumpik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř srp 11, 2010 22:00:59
Bydliště: Nedaleko Brandýsa n.L.

Re: 210 nechce řadit

Příspěvekod Dave842 » pon bře 07, 2011 18:46:30

Jo, jsou dva typy. Lehký a těžký čelisti. Ale nemůžeš si vybrat který :D , se podívej který máš na babettě a ty musíš koupit.
Babettář Dave!
Uživatelský avatar
Dave842
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 249
Registrován: úte pro 14, 2010 19:43:39
Bydliště: Olomouc

Re: 210 nechce řadit

Příspěvekod Pumpik » pon bře 07, 2011 20:35:34

Aha :)
Vim že to sem nepatří ale tak myslim si že spoustal lidí bude míc taky stimhle skušenosti viděl sem u jednoho známího co jsem si byl půjčovat stahovák na babettu tak tam měl moto kola jedno náký historický dvoutaktní a druhý bylo warker a měl tam motor hodna 25ccm řikal že to jezdí tak 35km a nejsou na to potřeba papíry .
Koukal sem na stránky honda a dělaj i motory 35ccm a to je prej pak už i 40 i víc km no a ten chlapík to měl pohánení od takováho valečku přes gumu prej jí to trošku brousí nepatrně ale tak si to předělával na rozetu ale docela se mi to líbilo a spotřeba byly minimální.

Tak jestli to tady třeba taky někdo nevlastníte nebo stim nemáte nějakou zkušenost... :)
Pumpik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř srp 11, 2010 22:00:59
Bydliště: Nedaleko Brandýsa n.L.

Předchozí

Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků