po zahřátí špatně řadí

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

po zahřátí špatně řadí

Příspěvekod DAWID » pát dub 22, 2011 22:00:48

Ahoj měl bych takový dotaz,
složil jsem babettu a řadí přesně tak jak chci - tudíž přesně ostře bez prokluzování,prostě jen klapne a je tam dvojka.

Vzhledem k tomu že jsem po zimě babettu chtěl připravit pro přítelkyni - tak jsem ji jel projet aby se projevily zavady.Najezdil jsem cca 10km dost svižně,samé rozjezdy,řazení,kopce,rozjezdy v kopci - a čím víc jsem tomu dával tím hůř to začalo řadit dvojku.Začalo to pomalu řadit,prokluzovat při řazení a ve výsledku už se nechtělo přeřadit do kopce na dvojku a trvalo to velmi dlouho.

Po sundání spojek jsem žádnou mastnotu nenašel a je tam tak čisto že by se tam dalo jíst :-) ( starám se o to)

čím to může být že přestane řadit až po zahřátí ? :-) díky za každou radu :-)
DAWID
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 01, 2009 23:51:16

Re: po zahřátí špatně řadí

Příspěvekod Starec » sob dub 23, 2011 6:49:29

Ja by som predsa len typoval na tu mastnotu. Nie takú čo ju je vidieť, ale úplne jemnú, čo zvykne po zohriatí prepúšťať O krúžok. Skús si nadrobiť na prášok obyčajnú kriedu a tým posypať radiacé čeľuste, proste dostať ten prášok do bubna. Ak sa ti problém z radením stratí, tak predsa tá mastnota tam bola.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Re: po zahřátí špatně řadí

Příspěvekod DAWID » ned dub 24, 2011 22:58:14

ok zkusím to.díky moc :-)
DAWID
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 01, 2009 23:51:16

Re: po zahřátí špatně řadí

Příspěvekod DAWID » ned črc 17, 2011 18:36:20

nastrouhal jsem křídu do bubnu,jel to projet cca 80km a vypadá to že je vše v pořádku. Asi si to potřebovalo sednout.
DAWID
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 109
Registrován: úte zář 01, 2009 23:51:16


Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků