Náhlé řazení-silné cukání!

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Náhlé řazení-silné cukání!

Příspěvekod cernyka » čtv dub 28, 2011 20:32:38

Zdravím všechny! Možná se to tady už někdy řešilo, pokud ano, omlouvám se! Mám Babettu 210.100. V první řadě ji musím pochválit; je to stroj k nezaplacení! 8) Když jsem si ji dovezl domů tak mi Babetta neřadila "jedničku", tak jsem rozebral dvojkový buben a důvodem toho, byla ulomená packa/nožka regulačního unašeče! Po výměně Babetta jezdí perfektně! Spojky si chvíli sedaly ale po několika kilometrech to bylo OK! Celou dobu, nějakých cca 500-600km co jsem na ní najezdil mi v současné době začala řadit velkým cukáním - to dříve nebylo! :?: Při nastartování a následném rozjetí; se Babetta rozjíždí (vyjímečně) na dvojku, pokud ne tak řadí s cuknutím a ve spojce cvakne! Po chvilce jízdy řadí stále velmi silným cukáním a chybí tam to plynulé přeřazení. Dříve, tak cca před 2 měsíci, Babetta řadila plynule (kopec/rovina) krásně po zahřátí. Proto se ptám čím by to tak asi mohlo být, protože jsem nedávno měl rozdělené spojky (vyfoukání a čistění) a v spojkovém bubnu druhé rychlosti jsem si všiml že je vytlačený vnitřní unašeč! Jen doplňuji mám lehké spojky. :wink:
Přílohy
DSC07806 [1024x768].jpg
DSC07806 [1024x768].jpg (221.67 KiB) Zobrazeno 2286 krát
Babetta 210 ... nejlepší moped všech dob! :-)
cernyka
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob říj 30, 2010 20:58:18
Bydliště: okres Přerov

Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků