netočí se buden 2 spojky

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

netočí se buden 2 spojky

Příspěvekod petan2vrtilka » čtv kvě 12, 2011 13:40:21

Tak Vás zdravím a mám následující dotaz. Mám 210 a do nedávna vše o.k., ale teď nejde nastartovat protože, když jí chci našlápnout tak prošlápnu na prázno. Když jsem dundal kryt spojek tak jsem zjistil že když sešlápnu tak se točí jen ten větší buden dvojky, ale jen jeho čelisti takže řemen se asni nehne a tudíž ani nejde nastartovat. Když jsem to rozbral a odmastil tak to šlo ale jel jsem cca 1,5km na ryby a pak když jsem chtěl jet domu tak opět ten samý problém s prošlápnutím, nakonec ale chytla protože je to tam z kopce. Když jsem jí doma chípnul a skusil znovu nastartovat tak opět to samé! Prosím tedy o radu.
petan2vrtilka
Začátečník...
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte dub 05, 2011 22:25:26

Re: netočí se buden 2 spojky

Příspěvekod Starec » čtv kvě 12, 2011 16:33:30

Nechcem ta hneď zo začiatku poučovať, aby si si nemyslel že ti nechceme pomôcť, ale v prvom rade by si sa mal snažiť niečo o tom prečítať na fóre. Tento problém tu už bol nie raz riešení v rôznych obmenách a verím, že by si na to našiel odpoveď. V našej snahe je pomôcť a nie opakovať do nekonečna to isté a tým samozrejme aj spámovať. Veď predsa trocha snahy či iniciatívy aj z tvojej strany by nebolo na škodu. Je to tvoj problém, tak troška aj ty niečo podnikni na jej odstránenie a nečakaj od nás či ti to všetko nenastrkáme rovno pod nos. Samozrejme pomôžeme , veď od toho sme tu, ale ak ty nemáš snahu trošička sa aj sám do toho pustiť, tak nečakaj zas od nás, že ťa chytneme za ručičky, prevedieme ťa cez fórum, preštudujeme ho miesto teba a keď zistíme čo ako treba urobiť, tak ti to naservírujeme na tanier. Sorry, ale komu sa nelení, tomu sa zelení. Ak to preštuduješ a niečomu nebudeš rozumieť, samozrejme napíš, veď od toho sme tu, lenže opakovať niečo do nekonečna, čo tu je už riešené, sa asi nikomu už nechce. Najprv čítaj a potom sa pýtaj.

Inak ja som tiež rybár, tak ťa síce chápem, že ak neberú a ešte k tomu babča neštartuje, je to hotová pohroma, ale pravidlá platia na fóre pre každého, spávomať by sa nemalo, či už berú, alebo nie.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Re: netočí se buden 2 spojky

Příspěvekod petan2vrtilka » čtv kvě 12, 2011 16:48:19

Jo to je mě jasný jenže člověk to chce mít co nejdřív za sebou a ten vyhladávač vždy najde to co člověk nepotřebuje a najít to je vždy na celé dopoledne, je mě jasné že je to nějaká prkotina, ale ty bejvaj nehorší a jen člověk znalej věci hned z fleku řekne co to je. No nic soory skusil jsem to tak se nezlobte, zítra se holt dám do hledání, ale přece jen kdyby jste měl někdo tip tak bych byl radši.
petan2vrtilka
Začátečník...
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte dub 05, 2011 22:25:26

Re: netočí se buden 2 spojky

Příspěvekod Starec » čtv kvě 12, 2011 17:07:05

Máš štestí, že jsi od fachu, totiž kolega rybár, tak ti odporúčam túto cestu, nemusíš nic hledat, tu to nájdeš vše po kope a komplet o spojkách ako, čo prečo, ako na to. Sorry nechce sa mi to celé opisovať. Ak by si aj tak niečomu nerozumel, samozrejme napíš a ideme ďalej v odstránení poruchy tej rybárskej Babbetty.

Link: http://www.babetta.cz.cc/Babetta/viewpage.php?page_id=10
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková


Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 návštevníků