Dvojka prokluzuje,nedrží volnoběh.

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Dvojka prokluzuje,nedrží volnoběh.

Příspěvekod Chleborg » úte kvě 22, 2012 15:57:40

Tak po výměně trysky 63 za menší 58 a posunutí jehly je volnoběh beze změny,stále za tepla nedrží.Jěště zkusím koupit nový karburátor,protože si myslím ,že je asi chyba někde v něm(zvýšená hlučnost,mokrá svíčka).To je moje poslední investice do akce volnoběh.
Chleborg
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned led 09, 2011 21:39:16

Re: Dvojka prokluzuje,nedrží volnoběh.

Příspěvekod shakal » úte kvě 22, 2012 18:00:00

Nemáš v karburátoru ucpaný kanálek z plovákovky k trysce? Nadávno mě to celkem potrápilo.
shakal
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 101
Registrován: ned čer 05, 2011 18:57:16
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Dvojka prokluzuje,nedrží volnoběh.

Příspěvekod Starec » úte kvě 22, 2012 18:20:47

No popísali ste tu okolo toho dosť, lenže nikde som nečítal či je koleno a výfuk čistý. Zároveň by som odporúčal rozobratý karbez poriadne cez všetky kanáliky prefúknuť kompresorom. No a na záver by som odporúčil premerať všetko čo zo zapalovaním súvisí, zvlášť sa zamerať na inpulzní pól, ten zvikne blbnúť za tepla ak je poškodený. Na záver by som neodporúčal experimentovať z lepením čeľustí ak ani nevieš čo tam nalepiť, radšej si kúp nové aj s unášačmi. Inak ak by si trocha hľadal, tak o lepení čeľustí je tu toho dosť popísane a čo k tomutreba.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Re: Dvojka prokluzuje,nedrží volnoběh.

Příspěvekod Chleborg » stř kvě 23, 2012 16:30:41

Tak kanálek z plovákovky k trysce je normálně průchozí,karburátor bych mohl vyndat,rozebrat a složit i poslepu,čistil jem ho už několikrát i vyfoukával kompresorem a seřizoval.Koleno a tlumič je vyčištěný,všechny dírky v tlumiči také.Zapalovací pól jsem měnil za jiný,ale zůstalo to beze změny.Jediné co jsem neměnil je indukčka.Obložení čelistí zatím drží ,tak řazení řešit nebudu.
Chleborg
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned led 09, 2011 21:39:16

Předchozí

Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků