volnoběžka?

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

volnoběžka?

Příspěvekod luccas » sob zář 15, 2007 22:43:02

včera se mi stala docela blbá věc. Postě zničeho nic mi při rozjezdu nechce zabrat jednička(motor jde uplně lehce do otáček). tak zašlapu a pomaličku se to rozjede. Pořádně, jede jen dvojka. Dnes ráno se to rozjelo ok ale při zastavení a opětovném rozjezdu to samé. :cry:

fakt to je volnoběžka a musím půlit motor?
luccas
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte led 09, 2007 21:07:19

Příspěvekod Starec » sob zář 15, 2007 23:53:42

Nič sa nedá robiť musíš to rozhodiť, ale môžeš aj sezónu dojazdiť. Ak ti to nebude zaberať nahni celú babču čo najviac do ľava, to ako na seba, 1 by ti potom mala zabrať.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod zdema » ned zář 16, 2007 21:58:22

Ahoj, tiež to riešim v táme s názvom "v čom asi bude problém?". Poliť motor velmi nechcem a zatial kým to beží tak to nechávam tak. Viem že mi to blbne, počítam s tým a keď sa mi to stane rozbehnem sa pomocou pedálov. Stačí dva razy šliapnuť a idem. Našťastie sa mi to nestáva často, odhadujem zo 3-5 krát za mesiac Kukni sem
http://www.speaker.cz/motoboard/viewtopic.php?t=165 - téma "v čom asi bude problém?"
je tu niekolko dobrých rád a tipov, kým začneš rozoberať motor
prečítaj si ich.
zdema
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon čer 04, 2007 23:18:40
Bydliště: Lučenec


Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků