při startu prokluzuje

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: při startu prokluzuje

Příspěvekod ridchey » pon úno 11, 2013 23:59:45

nebo i zde, vyzkousene je zatim nemam...: http://www.renovace-brzdovych-celisti-spojek.cz/
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: při startu prokluzuje

Příspěvekod Fajn-Tom » úte úno 12, 2013 15:07:38

ridchey píše:nebo i zde, vyzkousene je zatim nemam...: http://www.renovace-brzdovych-celisti-spojek.cz/

obložení od nich jezdím na rozběhových spojkách na upravené babettě a zatím drží
Uživatelský avatar
Fajn-Tom
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1039
Registrován: sob kvě 08, 2010 9:04:35

Re: při startu prokluzuje

Příspěvekod Kuba » pát úno 15, 2013 22:29:30

Tak jsem to zkusil nalepit uvidíme jak bude držet .. Jinak prosímvas jak mam vyměnit to gufero ? že nemusím rozebírat celý motor a stačí shodit buben ? Ale já nevím jak to gufero vytáhnout nemá někdo nějakou fintu ? A jak to tam dat ? Normalně zasunout ? Díky za rady
Kuba
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 49
Registrován: sob srp 25, 2012 23:19:24

Re: při startu prokluzuje

Příspěvekod Pat » pát úno 15, 2013 22:46:53

Gufero normalne vydloubni nejakym sroubovakem nebo jakkoliv ho proste vytahnout, kdyz ho roztrhas nebo znicis je to stejne jedno ;)
Novu gufero zkusit rukou co pujde, jinak lehounce poklepat nejakou trubkou vhodnyho prumeru, pokud nemas tak vzdycky postupne lehce dookola
Uživatelský avatar
Pat
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1338
Registrován: stř zář 12, 2012 18:58:56
Bydliště: Brno

Re: při startu prokluzuje

Příspěvekod ridchey » sob úno 16, 2013 1:01:09

a je dobre si ho dopredu trosku maznout,at jde lip a nekde se nekousne
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: při startu prokluzuje

Příspěvekod Kuba » sob úno 16, 2013 22:49:35

Takže gufero jsem vyměnil :) Díky za rady :) Jinak asi hodinu sem se s tím páral nez sem to sundal dolu uz sem myslel co s tim budu delat kdyz je to rozsekane a zustane mi to tam :D.
Udělal jsem i to obložení (sekunďákem za 35 korun :D ) Jo vím že jste mi řikali že to nevydrží jsem tvrdohlavý tak jsem si to udělal na zkoušku.. No tak jsem to složil (mam absenci stojanu) Tak sem hned vyskakal na kopec a pustil to dolu. Ale podle mě to zas nestartuje jak má :| Nastartoval jsem to asi 3x když jsem intenzivně šlapal z cca 10% kopce ale hned chcíplo. Když jsem to tlačil zpatky do boudy tak sem se zamyslel a ten buben se má točit když se šlape ? nebo až zabere startovací spojka na něj? Protože mě se točí právěže až zabere ta spojka.(tím pádem bych měl asi hodně zamaštěne startovací čelisti[tam jsem neměnil obložení] a ten bubínek kde se to točí. ale předtím jsem to pořádně leštil a ještě leštil technickým benzínem jak mi tu někdo radil. Z čelistí mi jde pěkná černota ale tak dotoho aby to nepouštělo jsem to až tak nečistil.

a druha možnost asi že to nejede jak má je to že mam křivé to obložení na rozběhové spojce protože jsem ten tvar musel celý nabrousit.
Kuba
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 49
Registrován: sob srp 25, 2012 23:19:24

Re: při startu prokluzuje

Příspěvekod ridchey » ned úno 17, 2013 11:45:14

Kuba- nastuduj si napred slozeni a funkci spojek. materialu je tu na to dost. tvuj prispevek je tak chaoticky,ze nema hlavu ani patu. zvlaste,kdyz to sem nachrlis bez carek ve vetach atd. :?
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: při startu prokluzuje

Příspěvekod PetrT30 » ned úno 17, 2013 17:27:07

Kubo nechci v žádném případě srážet tvoje ego, ale bude lepší, když to někomu dáš kdo tomu rozumí nebo ti aspoň poradí a ukáže co a jak funguje. Myslím, že děláš na těch spojkách víc škody než užitku.
Opravit babettu přes net nelze.
- B@BeTT@ 210 moje
- B@BeTT@ 207/500 moje =prodaná=
- B@BeTT@ 210 renovace
- B@BeTT@ 207/300 renovace
Uživatelský avatar
PetrT30
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1186
Registrován: stř říj 29, 2008 20:21:41

Předchozí

Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 28 návštevníků