velka zavada babeta 210

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

velka zavada babeta 210

Příspěvekod sas » pon črc 29, 2013 21:32:41

zdar
koupil jsem nove radici pakny lehke,po namontovani,jsem to jel projed bohuzel po prerazeni na 2ku to stale klouzalo,usoudil jsem ze si to musi sednout,tak jsem to dal synovi at na ni jezdi,kdyz sem dosel domu z prace tak babeta nepojizdna,rozdelam kryt spojek a zjistim ze remen je z 50procent rozedran a na radicim bubnu to plastove ozubeni je take nejak roztavene ten venkovni kraj,kdyz jsem demontoval ten remen nema uz zadne ozubeni,cim se to mohlo zpusobit,pripada mi to jako ze ty pakny klouzaly a vzniklo treni mezi bubnem a paknama,tak se buben vyhřal ,ale nejde mi do hlavy ten remen,byl do pulky rozedran a ozubeni v prde...
sas
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 73
Registrován: čtv srp 19, 2010 17:31:43

Re: velka zavada babeta 210

Příspěvekod ridchey » pon črc 29, 2013 21:39:10

no stat se muze, ovsem plastove ozubeni je sila, bude dobre vymenit za novy nejlepe svareny(hlinik-ocel)
bo ten novy celoocelovy je jednou tak tezky,a hrany ozubeni velmi ostre,musel by se trosku zahladit. (ale jinak je precizne vyrobeny,to zas jo)
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: velka zavada babeta 210

Příspěvekod smurf64 » pát pro 06, 2013 21:40:34

Toto jsem řešil před časem, ale nevyřešil. Koupil jsem si pořádnou motorku,tak nezbyl čas. :P

viewtopic.php?f=17&t=1880&hilit=na+cucky
smurf64
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned pro 26, 2010 19:56:23


Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků