Neradi za dva...

Spojky jsou kultovní součástí našich strojů. Zde mají samostatnou rubriku...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Neradi za dva...

Příspěvekod Zajíc » pon srp 25, 2008 18:56:05

STRASNE MOC SE OMLOUVAM :cry: ZE TO TU ZNOVA ROZEBIRAM,ALE CHCI SE JEN OPTAT A UJISTIT SE ZE JE TO TIM CIM SI MYSLIM...Babettka mi neradi za dva,,mam uz jinej motor,tam na tom bylo neco znicenyho v motoru jak na tom ten kluk prede mnou padal...tahle co ted mam (babetta 210)tak mela jenom spatny ten buben co je v pravo..cely jsem tam dal z te druuhe motorky a tedko jede super,rozjezdy bomba,na poprvy mi to chytlo asi na 5 naslapnuti..pak uz to chytalo v poho na 1.aleted k problemu: kdyz jedu,nezaradi se dvojka..asi ,ale spis urcite to bude tema lamelama,co jsou na te celisti,mam tyto: http://shop.sesa-moto.cz/obrazek.html?id=923 a chci se zeptat,jestli se ty korky na konci(nebo z ceho je ten material) daji vymenit abych nemusel kupovat cely celisti novy..ja uz je ty korky mam(znovu rikam ze nevim z ceho to je tak to nazyvam korek :lol: ),ale potreboval bych hlavne vedet jak maj byt vysoke a jestli zalezi i na tvrdosti..predem moc diky a znova se omlouvam..
Moje stroje: BABETTA 210,JAWA 50-TYP 05,JAWA 350 PÉRÁK a možná budou další ;-)
Uživatelský avatar
Zajíc
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 25
Registrován: sob črc 26, 2008 16:27:14
Bydliště: Smečno,cz

Zpět na Spojky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků