Krádež babetty na SEVERU ČECH

Přestavby, zásadní úpravy, renovace starých Babett, atypické verze motorky, zkušenosti pro nováčky. Možno vložit i foto...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Krádež babetty na SEVERU ČECH

Příspěvekod ThomasK » pon čer 11, 2007 21:38:51

Ahoj všichni

22.5.2007 v noci mi z garáže UKRADLY MOJÍ BABETU

Není to tak dlouho co jsem tady psal že sem hodím fotografie, a teď je sem opravdu hodím,ale babetu mám jen na fotkách :(

Policie s tím asi moc neudělá, ale ŽÁDÁM VÁS VŠECHNY kdo by tuhle babetu někde vyděl, ať mi hned napíše na mail tomaskynl (zavináč) seznam.cz

Babetta je sytě modrá, nesvítilo zadní světlo, a na konci přední vidlice je ještě zbytek zelené barvy z dřívějška (hlavní poznávací znamení) A jsem z obce Křesín, je to u Libochovic (Litoměřický kraj)

Tady jsou fotky http://img442.imageshack.us/img442/8344/1004059vd3.jpg

http://img159.imageshack.us/img159/4383/1004060nl7.jpg

http://img442.imageshack.us/img442/4863/1004061we5.jpg

http://img159.imageshack.us/img159/8134/1004062na7.jpg
Babetta 210 - věčné problémy se spojkou..
Krádež BABETTY- Severní Čechy odkaz: http://www.speaker.cz/motoboard/viewtop ... =1579#1579
ThomasK
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 29, 2007 16:20:42

Příspěvekod Jurajc » pát čer 15, 2007 0:10:38

Niekto sa smial, ze naco nosis taku ozrutu na uzamykanie. A som velmi rad, ze ju mam nerad by som pisal nieco podobne.
Kiez kto ju cmajzol by mu mala ruka radsej upadnut haj...l jeden.
Uživatelský avatar
Jurajc
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 91
Registrován: stř led 10, 2007 23:28:05
Bydliště: Bojnice

Příspěvekod Woozie » pát čer 15, 2007 15:35:58

Nemas ten uhol zatacania nejaky velky?
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod Jurajc » pát čer 15, 2007 20:55:27

Chcel si napisat ze nemal si? Alebo si zle cital, ze mu ju cmajzli nejake svine alebo svina. :evil:
Uživatelský avatar
Jurajc
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 91
Registrován: stř led 10, 2007 23:28:05
Bydliště: Bojnice

Příspěvekod Woozie » sob čer 16, 2007 13:56:48

prepac ak ti na tom tak zalezi :) NEMAL SI na tom akysi velky uhol zatacania?
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod Jurajc » sob čer 16, 2007 20:57:27

Skus si predstavit, ze by sa to jednalo o tvoj stroj mne by az slzy isli do oci keby som prisiel o moju lasku.
Preto som ta chcel len opravit jasne, ze mu prajem aby sa nasla a potom by to bolo ok.
Uživatelský avatar
Jurajc
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 91
Registrován: stř led 10, 2007 23:28:05
Bydliště: Bojnice

Příspěvekod Woozie » ned čer 17, 2007 19:25:36

joj to si neviem ani predstavit. sak ja by som asi spachal samovrazdu! ja moju babku milujem ako vlastnu mamu!! a okrem toho ma super zatah a na jesen ju chcem zlegalizovat aby som mohol normal jazdit. nie, ziadnu inu babettu by som si uz tak nezamiloval ako tu moju :)
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod ThomasK » ned čer 17, 2007 22:07:21

Ahoj, děkuji všem za soustrast, no měl jsem jí rád a mooc, ale bohužel už jí asi nikdy neuvidím, bůh ví kde je jí konec. Tý práce co jsem se na ní nadělal, a těch kilometrů co se na ní najezdil, a tý srand co sem se užil.. :cry:
Řek jsem si že si babetu ZNOVA pořídim, je to nejlepší stroj, a kam se na ní hrabe nějakej skútr co jen bzučí ..
VE ČTVRTEK SI JEDU PRO NOVOOOU BABČU! Od strejdy a nic za ní nechce :shock: Pěl let stála v kočárkárně a prej nejde našlápnout (ale oprava bude určitě nějaká banalita) a najeto údajně pouze 1500Km! :shock:
Těším se jak malej kluk, na babetku,ale mojí starou už žádná nenahradí..
Ahoj a zamykejte si babetu i v garážích silnym drátem, člověk nikdy neví..
Babetta 210 - věčné problémy se spojkou..
Krádež BABETTY- Severní Čechy odkaz: http://www.speaker.cz/motoboard/viewtop ... =1579#1579
ThomasK
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 29, 2007 16:20:42

Příspěvekod ThomasK » ned čer 17, 2007 22:09:25

Jo a to co mam v podpisu , ty věčné problémy se spojkou, no to je minulost, když jsem to už konečně vyladil tak že spojka byla na chlup přesná a řadila jak fík tak mi jí ukradly :(
Babetta 210 - věčné problémy se spojkou..
Krádež BABETTY- Severní Čechy odkaz: http://www.speaker.cz/motoboard/viewtop ... =1579#1579
ThomasK
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 15
Registrován: pon led 29, 2007 16:20:42

Příspěvekod Starec » ned čer 17, 2007 23:23:14

No to máš ale veľkú smolu. Dúfam, že si tu druhú dáš do kopy a dáš na ňu väčší pozor- no dnes Ti ukradnú aj to čo je privarené. Mne sa stala podobná krádež, ale to skončilo dobre, ( bár by niekto spoznal tvoju babču a dal Ti vedieť) Trávil so dovolenku aj s rodinou pri vode, keďže bolo ďaleko zásobovanie tak som na to využíval Babettu. V jeden deň som musel niečo vybaviť, tak som nakopol mašinu a hajde domov, vybavím, osprchujem sa a hajde naspäť- tak som si to naplánoval. Vybavil som, pred blokom som odstavil babču a hajde sa osprchovať. Netrvalo to možná len 15.min. Vyjdem von a babča v čudu. No to je prúser, ona totiž nebola moja, ale kamarátova. Našťastie suseda cez balkón videla, že ju dvaja chalani tlačili preč, popísala mi ich a hneď som vedel asi o koho sa jedná. Naspäť domov k telefónu, ohlásiť to a frčal som tam, kde som predpokladal kam ju asi odvliekli. Neďaleko bola taká zahradná reštaurácia, kde sa zvykli títo halani schádzať. Keď som tam prišiel a známych sa opýtal , či tu nevydelí takú zelenú babču, tak mi potvrdili, že áno tu ju štartovali, ale im nenaskočila, tak ju niekde odtlačili. Takže som bol na istom, že je to ona, mala totiž prepináč na zapalovanie a to som vypol keď som ju odstavoval. ( hudáci , oni to nevedeli ) Keďže som poznal chalana ktorí bol tej bande šéfom a bol tam, tak som mu jednoducho nedal šancu a proste som naňho vyletel stým, že polícia je na ceste a mám svedkov. Samozrejme robil sa ako by nevedel o ničom, ale verte alebo nie, vybral som sa domov, počkať políciu a čo vidím, chalan tlačí babču smerom ku mne s ospravedlnením, že nevedeli, že je moja, ale že je pokazená. Keď som ju nakopol na prvý šup tak len oči gúľal, kto vie kde by už bola keby sa im podarilo naštartovať. Tak som mal šťastie v nešťastí. Policajti prišli asi za hodinu a mysleli si, že si z nich uťahujem. Asi o dva mesiace tá istá partia ukradla z garáže Babettu pánovi Kašovi, čo na nej obchádzal celé Slovensko, ( nedalo sa im to dokázať) mestá, dedinu za dedinou, osady no proste od východu na západ, mál už len dokončiť poslednú sezónu- no nemohol. Vlastne mohol, tedajší výrobca Babiett v Kolárove mu venoval novú mašinu a na tej v Bratislave slávnostne ukončil svoje putovanie na Babette po Slovensku. Tak aj také veci sa stávajú. Dúfam, že aj tvoja babča sa niekde objaví alebo ju niekto spozná. Držím palce.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod Mr.babetta » ned čer 17, 2007 23:36:38

Starec: přepínač na zapalování nebo jak si to psal? prosim popiš mi to,to bych chtěl vědět kde to je.
Babetta 210,1988.přes 21380 km,modro-zelená metalíza. Druhá 210,44317 km,......konečne mám nastříkáno....tedka ještě čeká menší oživovací kůra motoru a pak se jedéééééééééé
Mr.babetta
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned čer 10, 2007 22:25:47

Příspěvekod Starec » pon čer 18, 2007 0:34:10

Na babče to nemáš ,to si musíš spravíť sám. Jednoducho dáky mikrospínač umistníš na takom mieste kde ho nevidno, a od inpulzného alebo štartovacieho polu prerušíš káblik, spojíš to cez spínač, kto o tom nevie tak babču nenahodí. OK :D
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod Mr.babetta » pon čer 18, 2007 0:39:58

Starec: jasně to mi je jasný že to tam nemám,ale chtěl sem právě vědět jak se to dá udělat.Díky,ale asi na to kašlu,ale zase jako nápad dobrý.
Babetta 210,1988.přes 21380 km,modro-zelená metalíza. Druhá 210,44317 km,......konečne mám nastříkáno....tedka ještě čeká menší oživovací kůra motoru a pak se jedéééééééééé
Mr.babetta
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned čer 10, 2007 22:25:47

Příspěvekod Starec » pon čer 18, 2007 0:50:36

Mr.babetta: No ja to nikomu nenúkam, ale nie je to špatná vec. Keby to tam vtedi nebolo, tak babetta je na dobro v háji a možná aj kamarádstvo. Nikdy nevieš na čo sa ti to zíde.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod Mr.babetta » pon čer 18, 2007 0:55:39

Starec: to je pravda no.Jen tak mimochodem,máš nick Starec,kolik ti je? :?: :?: :?:
Babetta 210,1988.přes 21380 km,modro-zelená metalíza. Druhá 210,44317 km,......konečne mám nastříkáno....tedka ještě čeká menší oživovací kůra motoru a pak se jedéééééééééé
Mr.babetta
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned čer 10, 2007 22:25:47

Další

Zpět na Vaše stroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků