Ta co nedojela na sraz...

Přestavby, zásadní úpravy, renovace starých Babett, atypické verze motorky, zkušenosti pro nováčky. Možno vložit i foto...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Ta co nedojela na sraz...

Příspěvekod Bob » pon črc 16, 2007 18:30:34

Moje foto Stelly,které se se mnou do těch Vápanek Nechtělo,ale já ji na příště ukecám :lol:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Měl sem v ní a na ní vše co bylo třeba na sraz :cry: Snad to příště vyjde.
Naposledy upravil Bob dne čtv čer 26, 2008 19:14:28, celkově upraveno 3
RMZ 2.134 STELLA
Uživatelský avatar
Bob
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv led 18, 2007 11:34:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Woozie » pon črc 16, 2007 19:06:24

čo sa ti tam vlastne posralo?
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod Bob » pon črc 16, 2007 20:36:38

Odjel jsem z domu ještě koupit náhradní žárovky vOstravě v centru super obchod "Dům Motocyklů" a z tama už kousek na Hlavní nádraží,Pokecal s pošťákama,s výpravčím-do kterého vagonu mého vlaku "ji" naložím, abych tam pak nepobíhal po perónu s naloženou Stellou :lol: Pak jsem volal ženě a ona,že se sveze se mnou v sobotu ráno na "sonečko" (slevněné jízdné pro dva dospělé a tuším 2děti) za Stellu bych dal 26kč.Měli jsme z Ostr.vyjet 6:34.
Tak jse vyjel pomalu domů,stavil se po 5km k mojí do práce. A začla se dusit (Stella), na volnoběh motor běžel normálně,při přidání plynu jakoby bez benzínu,nebo bez jiskry. nechal jsem ji vychladnout cca 5min. nakopl,jel cca500-700m a o5 nejede - před křižovatkou a různě,kde to nejméně potřebuješ.Ve městě si ale nevybereš práznou cestu... Já to vidím,buď ucpané trysky nebo byla ta svíčka přehřátá-motor je v záběhu-200km mám tam N17Y ta tam má být ,ale bylo vedro a motor byl fakt horký :( ještě jsem na ni nekouk,seděl jsem nasraný v hospodě. Dnes jsem píchl kolo,tak se sere.Lepím duši ať můžu zítra na šichtu a zítra po šichtě kouknu co je tomu "drobkovi" :lol:
RMZ 2.134 STELLA
Uživatelský avatar
Bob
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv led 18, 2007 11:34:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Mr.babetta » úte črc 17, 2007 23:38:01

Bob píše:Odjel jsem z domu ještě koupit náhradní žárovky vOstravě v centru super obchod "Dům Motocyklů" a z tama už kousek na Hlavní nádraží,Pokecal s pošťákama,s výpravčím-do kterého vagonu mého vlaku "ji" naložím, abych tam pak nepobíhal po perónu s naloženou Stellou :lol: Pak jsem volal ženě a ona,že se sveze se mnou v sobotu ráno na "sonečko" (slevněné jízdné pro dva dospělé a tuším 2děti) za Stellu bych dal 26kč.Měli jsme z Ostr.vyjet 6:34.
Tak jse vyjel pomalu domů,stavil se po 5km k mojí do práce. A začla se dusit (Stella), na volnoběh motor běžel normálně,při přidání plynu jakoby bez benzínu,nebo bez jiskry. nechal jsem ji vychladnout cca 5min. nakopl,jel cca500-700m a o5 nejede - před křižovatkou a různě,kde to nejméně potřebuješ.Ve městě si ale nevybereš práznou cestu... Já to vidím,buď ucpané trysky nebo byla ta svíčka přehřátá-motor je v záběhu-200km mám tam N17Y ta tam má být ,ale bylo vedro a motor byl fakt horký :( ještě jsem na ni nekouk,seděl jsem nasraný v hospodě. Dnes jsem píchl kolo,tak se sere.Lepím duši ať můžu zítra na šichtu a zítra po šichtě kouknu co je tomu "drobkovi" :lol:


teda chlape ti povim že máš fakt velkou smůlu......tohle se stát mě tak bych asi cestou něco rozbil :evil: :cry: :twisted: :!: .....tak přeju ti at na to brzo přijdeš a at ti to jezdí a hlavně bez nehody :!: :!: :!: :!:
Babetta 210,1988.přes 21380 km,modro-zelená metalíza. Druhá 210,44317 km,......konečne mám nastříkáno....tedka ještě čeká menší oživovací kůra motoru a pak se jedéééééééééé
Mr.babetta
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 155
Registrován: ned čer 10, 2007 22:25:47


Zpět na Vaše stroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron