Moje vínová babetta typus 210

Přestavby, zásadní úpravy, renovace starých Babett, atypické verze motorky, zkušenosti pro nováčky. Možno vložit i foto...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Moje vínová babetta typus 210

Příspěvekod luccas » ned črc 22, 2007 17:44:58

[Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Nevím co bych dodal, snad jen to, že rychlost je +/- 50km/h.

Jede pěkně. A to je hlavní :))
luccas
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte led 09, 2007 21:07:19

Příspěvekod Starec » ned črc 22, 2007 21:18:07

No Luccas, náš to ozaj v perfektnom stave, aj výkon je Ok ako uvádzaš. Klobúk dole, ale mám k tebe jednu pripomienku. To si nevieš trocha upraviť tie foto pre web a umiestniť ich sem za sebou, nie pod seba. Nie som síce admin ani moderátor, nemal by som sa do toho miešať, ale mal by si sa naučiť sem vkladať foto. Sám uváž ako to vyzerá, nehovoriac už o tom ako takto zaťažuješ databázu tochto fóra. Sory, ale dáko mi to veľmi udrelo do očí. :lol:
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod IGI » ned črc 22, 2007 21:43:44

OT: Starec, nerozumiem moc tvojej pripomienke, podla mna luccas urobil vsetko viac-menej v pohode.... ale upravil som to, takto si si to predstavoval?

Luccas: Upravil som ti ten prispevok, mozno bol fakt trochu roztiahnuty na dlzku, a ludom s malym rozlisenim obrazovky mohlo trvat vacnost, kym to preroluju.... ak nesuhlasis, mozes si to upravit naspat pomocou ikonky "EDIT" vedla prispevku :idea:
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod luccas » ned črc 22, 2007 21:50:00

IGI píše:OT: Starec, nerozumiem moc tvojej pripomienke, podla mna luccas urobil vsetko viac-menej v pohode.... ale upravil som to, takto si si to predstavoval?

Luccas: Upravil som ti ten prispevok, mozno bol fakt trochu roztiahnuty na dlzku, a ludom s malym rozlisenim obrazovky mohlo trvat vacnost, kym to preroluju.... ak nesuhlasis, mozes si to upravit naspat pomocou ikonky "EDIT" vedla prispevku :idea:


Jo jasně, já nevěděl jak to jen udělat aby ty fotky byly i vedle sebe. :)
luccas
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte led 09, 2007 21:07:19

Příspěvekod Woozie » pon črc 23, 2007 12:15:05

Pekná babka. Až na tú spleť káblov na riadítkach (čo to je? cyklocomp alebo čo?) a na to roztrhané sedlo. Keby na nej trochu vizuálne popracuješ tak je super. Ale veď to je každá :D
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod luccas » pon črc 23, 2007 12:33:44

Woozie píše:Pekná babka. Až na tú spleť káblov na riadítkach (čo to je? cyklocomp alebo čo?) a na to roztrhané sedlo. Keby na nej trochu vizuálne popracuješ tak je super. Ale veď to je každá :D


To sedátko mě taky smolí, musím někde splašit ten potah, ta změt kabelu je tachometr :D , jiny sem doma neměl.

Pak ji naleštím, trochu ještě poupravím, koupim košík a bude 8)
luccas
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte led 09, 2007 21:07:19

Příspěvekod luccas » pon črc 23, 2007 20:42:13

Tak sem dnes jel trochu dále než po ulici :)

Výsledek je ten, že po povolení toho šroubu co ubírá a přidává směs se rychlost zvedla na maximálních 64km/h po rovince v bezvětří :) už točila na vysokých otáčkách ale jinak ok.

S tím ufiknutým výfukem (ta trubka co vede do tlumiče) to má takový sportovní zvuk :) takže i s babkou se dá zamachrovat. Proti ostatním babettám co tam u nás v dědině máme je ta moje fakt slyšet mezi nimi :) žádný prdítko ale pěkný hlubší zvuk. Jinak jako vklidu, chod to má pěkný, žádné klepání,...

nuže jsem spokojen. 8)
luccas
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 101
Registrován: úte led 09, 2007 21:07:19

Příspěvekod Starec » pon črc 23, 2007 21:36:34

IGI píše:OT: Starec, nerozumiem moc tvojej pripomienke, podla mna luccas urobil vsetko viac-menej v pohode.... ale upravil som to, takto si si to predstavoval?

Luccas: Upravil som ti ten prispevok, mozno bol fakt trochu roztiahnuty na dlzku, a ludom s malym rozlisenim obrazovky mohlo trvat vacnost, kym to preroluju.... ak nesuhlasis, mozes si to upravit naspat pomocou ikonky "EDIT" vedla prispevku :idea:


Sory IGI, neber to v zlom, myslel som to tak, že keby si luccas upravil trocha veľkosť obrázkov a potom to dal na net, tak by to vyzeralo celkom inak, aj do fóra sa dajú uložiť vedľa seba aj 5-6 obrázky a nie roztiahnuť to zvisle. Väčšina z nás má rozlíšenie 1024 x768 a obrázok z rozlíšením 1600 x1200 tak trocha po načítaní vyzerá blbo, musíš ho posúvať hore dole, nehovoriac kým 610 kb načíta. Naviac server upload9.postimage.org dosť často má problémy a nejde načítať obrázky. Prikladám preto ukážku ako som to myslel. No ako vidíš dá sa to a inak to vyzerá. Ešte raz sory, len to proste bije do očí keď pár foto roztiahne stánku do bludu. Ak chceš jednoducho to môžeš vymazať, myslel som to v dobrom.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod IGI » pon črc 23, 2007 23:34:13

Da sa suhlasit, hoci na tu velkost fotiek mam mozno iny nazor. Velmi zalezi od rychlosti pripojenia a pripustam, ze niekomu tato velkost moze vadit.... a pri usporiadani nahladov musis aj brat do uvahy to, ze niektori maju 800*600, cize urcite nie viac ako 3 vedla seba... Ohladom postimage.org suhlasim.
Inac, aj ja to myslim v dobrom :lol: . Ked Jenda schvali, mozme cely tento OT vymazat. Luccasov pripevok upravujem /velkost fotiek/.
PS: Mne sa to na 1680*1050 zobrazovalo pekne tak ci tak :lol: ...
IGI
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

Příspěvekod Starec » úte črc 24, 2007 16:45:35

IGI píše:Da sa suhlasit, hoci na tu velkost fotiek mam mozno iny nazor. Velmi zalezi od rychlosti pripojenia a pripustam, ze niekomu tato velkost moze vadit.... a pri usporiadani nahladov musis aj brat do uvahy to, ze niektori maju 800*600, cize urcite nie viac ako 3 vedla seba... Ohladom postimage.org suhlasim.
Inac, aj ja to myslim v dobrom :lol: . Ked Jenda schvali, mozme cely tento OT vymazat. Luccasov pripevok upravujem /velkost fotiek/.
PS: Mne sa to na 1680*1050 zobrazovalo pekne tak ci tak :lol: ...
IGI

Ok, beriem aj tvoj názor, ak Admin nemá proti tomu žiadné pripomienky, však je to jeho fórum, len to bol moj osobný názor na vkladanie obrázkov. Prosím vymaž všetky prýspevky čo sme si vymenili medzi sebov. Ale pre zaújimavosť ti odporúčam mrkni si moje fórum www.babettron.sk/forum/ ako sa tam vkladajú fotky. Neber to v zlom, ale si Moderátor a musíš trocha aj usmerňovať toto fórum, aby to aj štýlove malo dáku úroveň. Dodatok: Až teraz po napísani príspevku som si všimol, že si upravil vložené foto. Gratulujem. OK. Však to vyzerá lepšie :D
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková


Zpět na Vaše stroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků