Naše báboši

Přestavby, zásadní úpravy, renovace starých Babett, atypické verze motorky, zkušenosti pro nováčky. Možno vložit i foto...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Naše báboši

Příspěvekod Pat » ned kvě 26, 2013 21:49:05

marhalu: no pokud mas vse origo (myslim altik) tak jestli chces aby to trochu vic svitilo tak bych ve scootlandu zakoupil 20W halogenku do origo patice a pouzil altik 20+10W, dozadu pak muzes dat i 10W zarovku, nebo treba jen 5W a pouzit ten dodavanej omezovac a bude to svitit i pri nizkejch otackach.

edit: ted koukam ze ty zarovky sou na 12V, pak bych mozna zkusil tri zapalovaci poly pro brzdu paralelne (maji tenci drat a vic zavitu), ale nemam odzkouseny jak zvladnou origo civky 12V, treba se najde nekdo kdo to zkousel.
Uživatelský avatar
Pat
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1338
Registrován: stř zář 12, 2012 18:58:56
Bydliště: Brno

Re: Naše báboši

Příspěvekod marhalu » ned kvě 26, 2013 22:29:23

Babetak55: O tom jsem si cetl drive a ted me to nenapadlo. Zase ve volny chvilce si s tim pohraju. Dik za napad.

Pat: jj mam origo i altik. Ten je vybavenej komplet tedy i na blinkry a brzdivy svetlo. Takze s tim problem nemam. Mel jsem problem s nizkou svitivosti i kdyz jsem jel na plnej. Ono zase po tme jezdim vyjmecne tak navrat do funkcniho originalu je pro me naprosto dostacujici. Ale dik za napad.
Současně Babetta 207, 210, 215 a spousta dalších jako servisman :)
marhalu
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 208
Registrován: úte črc 20, 2010 8:27:33
Bydliště: Praha 9, Česká Lípa

Re: Naše báboši

Příspěvekod marhalu » sob črc 04, 2015 0:50:03

Tak po velmi dlouhé době se vracím ke svému tématu :)

Už 14 dní jsem řešil problém sníženého výkonu do kopců. Hlavně se ozývalo klepání jakoby klepání pístu o vložku, když jsem mu naložil aby měl co spalovat. Až dnes jsem si všimnul zašpiněný hlavy a co mě hlavně zaujalo byli kapky oleje na předním blatníku. Říkám si no nic jdu si to vyčistit. Otřu blatník a pak jsem se začal věnovat hlavě. Při čištění mě zaujal periferně pohyb fajfky, když jsem do ní šťouchnul hadrem. Po bližším zkoumání jsem přišel na to, že mám volnou svíčku.
Takže to klepání dělala svíčka v závitu a po dotažení zase lítá kopec nekopec, urááá. Asi jsem jí dotáhnul jen rukou a zapoměl jsem ji přetáhnout ještě klíčem .. i mistr tesař se utne :)
Současně Babetta 207, 210, 215 a spousta dalších jako servisman :)
marhalu
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 208
Registrován: úte črc 20, 2010 8:27:33
Bydliště: Praha 9, Česká Lípa

Re: Naše báboši

Příspěvekod jiri.krystofek » sob črc 04, 2015 23:14:18

Tohle se mi taky už stalo...
Skládal jsem svojí celej den už jsem toho měl plny brejle tak sem ji taky zapomel dotahnout...
A pak si rikam proc to sakra nejede... kouknu na svicku a ejhle vytocil jsem ji rukou:-D
Takze bud v klidu nejsi sam:-D
jiri.krystofek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 104
Registrován: ned kvě 31, 2015 23:19:49

Předchozí

Zpět na Vaše stroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků