Simpli-ho Manet Korado

Přestavby, zásadní úpravy, renovace starých Babett, atypické verze motorky, zkušenosti pro nováčky. Možno vložit i foto...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Simpli-ho Manet Korado

Příspěvekod SIMPLiCITY » úte čer 09, 2015 21:13:29

No.. tak som sa aj ja nechal nalakat na tuto carovnost rakusko, taliansko, slovenskeho priemyslu :D :D
Cierny Manet Korado, rok vyroby nezistitelny :D ale 90-te roky (najpravdepodobnejsie 1995), 6V verzia (ouch!), 2kW ...

Moped nie je vobec v zlom stave..
Pojazd je na tom dobre, loziska ok, brzdy vyborne, retazova sada .. dajme tomu :D Mierne "8"-micky na rafoch, ale nic hrozne... predny plast na vyhodenie (este pojazdi par stoviek km :D)
Svetla svietia.. co viac si priat :D Budem opat preparovat predny svetlomet a ako prve z toho vyhodim tu clonku, co zerie 50% svetla...
Sedlo a ostatny komfort - sedlo treba len zasit, inak je vo fajn stave, a viac to ani nema :D budem musiet vymysliet ako z toho 20W alternatora dostat dost stavy pre nejake solidne svietenie a smerove a brzdove svetla... mozno sa budem hrat s previjanim tej jednej cievky co by tam na svetla mala byt (pri najhorsom ma caka jej vymena za original zo Svajciarska :D )

No a motor?
Celkom ok, trochu problem s rozbehovou spojkou, smyka viac ako by bolo ziaduce. Plus neprijemne sekanie pri brzdeni motorom. Budeme na tom pracovat..
Valec a piest.. mierne cinkanie capu a neviem coho este .. pri najhorsom sa spravi vybrus.. to je najmenej.

Inak je to pokrok oproti Babette :D Aj ked stupavost je horsia, ale cast viny nesie aj ta spojka..

Par fotiek tu :)
http://simpli12.rajce.idnes.cz/Manet_Korado_216/
Martin, Babetta 210-000 a Manet Korado 216 95' :)
SIMPLiCITY
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 42
Registrován: ned črc 27, 2014 1:13:49
Bydliště: Považská Bystrica

Zpět na Vaše stroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků