Malá Karkulka

Přestavby, zásadní úpravy, renovace starých Babett, atypické verze motorky, zkušenosti pro nováčky. Možno vložit i foto...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Malá Karkulka

Příspěvekod BURE » čtv čer 16, 2016 6:08:53

Pro tuhle fesandu jsem si jel 13.7.2016 s vlekem 170km do Litomysle. Je to asi zbytecne moc daleko, jezdit kvuli Babette, ale me se proste zalibila primo TAHLE a musel jsem ji mit!!! :twisted:
Mela na tachu 3018km a byla po kompletni renovaci. Proste jsem neodolal.
Prvotni nadseni mi trochu pokazilo to, ze mi nefungoval palivovy kohout v poloze "hlavni nadrze!. Fakcil jen v poloze "rezerva". Tak jsem to rozebral a kohout byl jak novej, vnitrek nadrze taky... Asi vyrobni vada nebo co. Kohout letel do kopriv a nasadil jsem novy.
Dale jsem nemohl Babu naladit dle "Dialenskej prirucky". Na karbci jsem musel nastavit bohatost na 1/3 otacky od dorazu. To jsem byl panecku prekvapenej, kdyz mi vymlaskla 3l na 75km a ja musel do dalsi vesnice slapat...
Po diskuzich zde na foru se zkusenymi babettaky jsem se mrknul do sani a tam misto napustene dratenky nasel rozpadlej kus molitanu. Cucky z nej byly samozrejme v karbosi. Takze rozborka, cisteni a sborka karbce a uz si holka frci presne podle manualu, tj. 1,5 otacky od dorazu (plus minus)... :wink: I ten jeji apetit sel citelne dolu, tak snad si ted budeme chvili jen uzivat.
Hold neni to BMW masina a tak se v tom budu muset asi porad vrtat... :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Babetta 210 alias malá Karkulka
Uživatelský avatar
BURE
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř čer 15, 2016 16:15:53
Bydliště: Stráž pod Ralskem

Re: Malá Karkulka

Příspěvekod BURE » pát čer 24, 2016 8:02:43

Valel se mi v garazi pul druhyho roku AIRHAWK 2 ve velikosti S, tak jsem ho zkusil pridelat na sedlo Babci. Nevypada to nic moc, ale pohodlicko je uplne nekde a jinde. Nepari se pr*del ani gule, protoze to pod nima luftuje a jsem vys (mam 188cm a i se dedlem na max. to nebylo ono). Chtel bych se letos podivat do Chlumetina na Freestyle a mam to 190km, takze na tu cestu to tutove uziju!!! :P
Kdyz se mi to nebude libit, tak sundat to jde za par sekund... :)

Obrázek
Obrázek
Babetta 210 alias malá Karkulka
Uživatelský avatar
BURE
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř čer 15, 2016 16:15:53
Bydliště: Stráž pod Ralskem

Re: Malá Karkulka

Příspěvekod BURE » sob črc 09, 2016 8:55:16

Nasadil jsem tlumici gumy do zeber motoru. Rekl bych, ze to hodne omezilo takove vysokofrekvencni drnceni.

Obrázek

Vymenil jsem karburato za jednemi odsuzovany a druhymi propagovany DellOrto SHA 1412L. Zatim jsem teda s plynulosti chodu Babetty s timto novym karbcem tuze spokojen!

Obrázek
Babetta 210 alias malá Karkulka
Uživatelský avatar
BURE
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř čer 15, 2016 16:15:53
Bydliště: Stráž pod Ralskem

Re: Malá Karkulka

Příspěvekod Pavel » sob črc 09, 2016 23:12:10

ty gumy v těch žebrech na válci a hlavě tam nemají co dělat. Sundej je.
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Malá Karkulka

Příspěvekod ridchey » ned črc 10, 2016 1:30:36

jsou dobre pro chladne obdobi a zimu s kratkymi pojizdkami, na dlouhou trat je dobre je sundat,jak pise Pavel.
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Malá Karkulka

Příspěvekod BURE » ned črc 10, 2016 9:21:57

A vysletleni? Ze by by zhorsovali pruchod vzduchu zebry a motor by se hure chladil?
Babetta 210 alias malá Karkulka
Uživatelský avatar
BURE
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř čer 15, 2016 16:15:53
Bydliště: Stráž pod Ralskem


Zpět na Vaše stroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků