babetaka 210 novej červeno bílej lak.

Přestavby, zásadní úpravy, renovace starých Babett, atypické verze motorky, zkušenosti pro nováčky. Možno vložit i foto...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

babetaka 210 novej červeno bílej lak.

Příspěvekod chucky » pát srp 01, 2008 9:44:49

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tak to je moje babetka nedávno mělo tu hnusnou okrovou vybledlou a neskutečně zničenou origo barvu ale ted před týdnem jsem jí udělal do téhle podoby.Motor byl předtim taky pěkně zneřáděnej včetně nádrže,vejfuku a tak podobně ale překvapivě jel líp než teď po kompletním vyčištění a přetěsnění-vůbec nejde do otáček,už nevim čim by to mohlo bejt.Čet jsem i tady ty rady a tipy co by tomu mohlo bejt ale už jsem snad všechno udělal(přetěsnil hlavů,svody,sání,vejfuk,nový gufera na klice,vyčištěná a odrezená nádrž,karbec čistej,vejfuk+kolínko taky vyčištěný skoušel jsem asi 6 svíček,jinej tyrystor,indučku a furd stejný už jsem v koncích a popravdě už mě to přestává pomalu bavit jak to takhle nejde!
babeta 210-dávám dohromady po zuboženém stavu zatím 2barevný lak,mtor komplet přetěsněn a vyčištěn ale furd se mu nechce vůbec točit!už nevím čím by to mohlo bejt
chucky
Právě začínám...
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 01, 2008 9:25:35
Bydliště: Východní čechy

Příspěvekod ninja » pát srp 01, 2008 12:35:23

Pekna barva, ted jeste to sedlo.

Cim jsi to lakoval?
Uživatelský avatar
ninja
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát bře 30, 2007 11:03:04

Příspěvekod chucky » pát srp 01, 2008 17:53:13

Lakoval jsem to-stříkal akrilátovou dvojsložkovou barvou,tatka dělal dřív v lakovně tak mě něco naučil,jo jo to sedlo je potřeba to snad taky co nejdřív bude ježtě mi chybí ten zadní nosič-ten už mám nastříkanej jen ho tam dát,přebrousit a přeleštit jednu poteklinku udělat chcípák protože tam mám jenom drát a ježtě lanko na přední brzdu a mělo by to bejt OK,ale nějak se mě do těch detajlů zatim nechce kdyš se tomu nechce moc jet
babeta 210-dávám dohromady po zuboženém stavu zatím 2barevný lak,mtor komplet přetěsněn a vyčištěn ale furd se mu nechce vůbec točit!už nevím čím by to mohlo bejt
chucky
Právě začínám...
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 01, 2008 9:25:35
Bydliště: Východní čechy

Příspěvekod Starec » sob srp 02, 2008 8:52:00

Pekná farba, ale ta biela moc nesedí k tej červenej a foto si trocha mohol upraviť a tak nahrať, nenormálne dlho to otvára je to príliž veľké.
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Příspěvekod chucky » sob srp 02, 2008 12:21:38

Mě se ta bílá s tou červenou právě líbí tak jsem si to tak udělal ale chápu že se každýmu líbí něco jinýho,to je jasný.Nejdřív jsem chtěl udělat tmavě červenej-vínovej rám a zbytek tak jak je touhle červenou ale nakonec jsem udělal rám býlej aby to bylo výraznější.A jinak jo s těma fotkama-moch jsem je zmenšit ale nenapadlo mě to dával jsem sem fotky takhle poprví takže příště si na to snad vzpomenu,i kdyš takhle se zas daj prohlídnout hezky detajli,všechno má hold sví.
babeta 210-dávám dohromady po zuboženém stavu zatím 2barevný lak,mtor komplet přetěsněn a vyčištěn ale furd se mu nechce vůbec točit!už nevím čím by to mohlo bejt
chucky
Právě začínám...
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 01, 2008 9:25:35
Bydliště: Východní čechy


Zpět na Vaše stroje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků