Sraz 2008

Pokud máte chuť se někde sjet /tedy setkat/ pište sem...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Bude sraz 2008 ?????

Ano Bude
17
94%
Nebude se konat
1
6%
 
Celkem hlasů : 18

Re: Brzy?

Příspěvekod CErin » čtv lis 01, 2007 22:42:04

Jenda píše:
"Jsem teď nainstaloval tachometr (obyč cyklo), ale připadá mi to, že buď to špatně měří, nebo špatně jede - prostě max kolem 40 km/h :-/ Připadá mi, že to jede rychleji, zvlášť počítám-li vzdálenosti a časy. Ale nevím, to sem nepatří.
Takže: Pokud by se sraz konal, bylo by to super a pokud mi do toho něco nevleze, můžete se mnou počítat! :-D


Pečlivě změř průměr, nebo obvod kola podle manuálu k tachometru. Jinak, pakli Vápenky napřesrok vyjdou, budu se těšit. A dodržovat předepsaný rychlosti v obci. Hlavně to už nesmím tak ukrutně prosmažit tím Suchovem /bacha na radar/, aby mne zase pod Vápenkama nesejmuli Benga:-)


Zkrátka policie bdí nad dozorem i v příhraničí. Kdybys nejel šusem v dědině, nikdo by Tě nestavěl....:)
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Bob » ned lis 04, 2007 23:13:55

klusik píše:Tomino: Nojo, jenže já mám řp z 2002, vzadu mám jen B, nic jinýho :-/

Na 50ku jsem dělal papíry 1988,to je dávali i k B éčku.Na auto jsem dělal papíry až 2004 a to už se AM k B éčku nedává. i na vozík za auto chtěli zvlᚍ zkoušky-za vše chcou prachy :evil:
RMZ 2.134 STELLA
Uživatelský avatar
Bob
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv led 18, 2007 11:34:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod klusik » ned lis 04, 2007 23:57:14

Áááá...ááha... Takže asi nic :-) Inu - přes zimu si udělám řidičák na motorku :-/ Tedy přes zimu? Cože?... eee... raději na jaře :-) Si rovnou udělám na něco většího, ne? Jako alespoň nějakou stopětasedmu nebo tak, to jde, ne? Nebo musím postupně od traktůrku na písek, až po Hondu? :-D


Díky za rady!! Vám všeM!!
klusik
jabber: klusik@gmail.com

Babetta 207 - spotřebička 2.2 / 100 km, no není to super?
Uživatelský avatar
klusik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát črc 06, 2007 23:45:00
Bydliště: Plzeň

Mno? :-)

Příspěvekod klusik » stř led 16, 2008 14:36:57

Tak jak to vypadá se srazem? :-) Už se začíná pomalu oteplovat, zimní sezona pomalu končí (jezdím pořád, i na ledu - je to o hubu, vím, ale když to jede....). :-D

Nebo mám sraz organizovat já v Plzni? :-) :-)

Zatím ahoj :-D

Klusik.
klusik
jabber: klusik@gmail.com

Babetta 207 - spotřebička 2.2 / 100 km, no není to super?
Uživatelský avatar
klusik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát črc 06, 2007 23:45:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod standa_passat » stř led 16, 2008 20:19:57

PLZEŇ NÉ. :shock: To je daleko.
Babetta 207 + Babetta 210
Uživatelský avatar
standa_passat
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 50
Registrován: stř bře 14, 2007 22:00:59
Bydliště: BRNO

Příspěvekod klusik » stř led 16, 2008 21:04:51

Tak já to mám za humny :-D Hehe :-D Ale ne, tak se musíme domluvit na nějaký místo, kam to budeme mít všichni moc daleko, aby si nikdo nemohl stěžovat :-d Byly návrhy, že na Slovensku, což proč ne, žejo (pas mi funguje do 2009), jinak můžem kdekoliv - třeba v Havlíčkově Brodě - to je tak uprostřed všeho, ne? :-D - A hlavně vím, kde se tam dokáže 40 lidí vyspat :-D
klusik
jabber: klusik@gmail.com

Babetta 207 - spotřebička 2.2 / 100 km, no není to super?
Uživatelský avatar
klusik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát črc 06, 2007 23:45:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Woozie » pát led 18, 2008 11:31:16

Ja myslím že najlepšie to bude zase na Vápenkach. Miesto sa osvedčilo aj pivo sa dalo piť. Keď na Slovensku tak niekde pri hraniciach
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod klusik » pát led 18, 2008 11:52:17

No proti Vápenkám nic nenamítám :-D Sice nevím, kde to je, ale jestli se to osvědčilo, tak proč ne :-D

Tak by to chtělo, aby to někdo zařídil - klidně já, ale musíme se domluvit, jak to udělat, jakej termín a tak (resp. jaké možné termíny a z těch pak vybrat, protože samozřejmě nikdy se nebude všecko líbit všem) :-) A kdyby se dostavili alespoň 4 Btťáci - no byla by to kalbaaaaa .-D

Ehm..., pardon, nechal jsem se unést fantazií :-)
klusik
jabber: klusik@gmail.com

Babetta 207 - spotřebička 2.2 / 100 km, no není to super?
Uživatelský avatar
klusik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát črc 06, 2007 23:45:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod CErin » pát led 18, 2008 22:56:34

Já bych také hlasoval pro Vápenky, mně se tam určitě líbilo. Spíš bych doufal, že Vás přijede víc, chápu, že loni to byl spíš takový oťuk, že možná většina čekala, jak to dopadne.

Nicméně - sraz bych i pro letošek navrhoval v období letních prázdnin, zachoval bych termín na 12.-13.7.2008 jak tomu bylo loni. To je ovšem jen návrh. Bylo by fajn, kdyby si předem všichni objednali na místě chatky, pokud nechtějí z nějakého důvodu spát ve stanu apod.

Na termínu by bylo dobré se dohodnout asi do května-června! Musíme zajistit rezervaci místa, i kdyby nás bylo málo.

Také navrhnout mírný plán akce, třeba kratší spanilou jízdu, nebo se zajet někam podívat/vykoupat. Nepovažuju za zábavné trávit celý víkend v areálu střediska.

klusik: žádný pas do roku 2009 nepotřebuješ, na SK se jezdilo třeba jen s OP, nyní v ramci schengenu zcela volně.

Woozie: Pokud bys měl opravdu návrh na nějaké místo na SK, daj mi vědět. Nebudu Vápenky nikomu nutit, ale líbilo se mi tam. A Tobě taky, viď :twisted:

Pro všechny: I když věřím, že je to zdlouhavé čtení, mrkněte prosím na plán loňské akce Babetta - Vápenky 2007 a řekněte, co by se ještě hodilo, nebo jaký máte návrh na zlepšení. Je tam i mapka pro neznalé.

Díky.
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod klusik » pát led 18, 2008 23:23:58

Ahoj, takže...

CErin píše:Také navrhnout mírný plán akce, třeba kratší spanilou jízdu, nebo se zajet někam podívat/vykoupat. Nepovažuju za zábavné trávit celý víkend v areálu střediska.


Tak to naprosto souhlasím (i s informacemi o datumech výše). Bohužel absolutně netuším, co se v okolí Vápenek nachází, takže ... tuto část asi musí někdo "tamější".

CErin píše:klusik: žádný pas do roku 2009 nepotřebuješ, na SK se jezdilo třeba jen s OP, nyní v ramci schengenu zcela volně.


Ahá! Takže super :-)

CErin píše:Pro všechny: I když věřím, že je to zdlouhavé čtení, mrkněte prosím na plán loňské akce Babetta - Vápenky 2007 a řekněte, co by se ještě hodilo, nebo jaký máte návrh na zlepšení. Je tam i mapka pro neznalé.
Díky.


Tak.... nachytání falešnými policisty je jen jedno.... :-) I když věřím, že se zase něco vymyslí :-D
klusik
jabber: klusik@gmail.com

Babetta 207 - spotřebička 2.2 / 100 km, no není to super?
Uživatelský avatar
klusik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát črc 06, 2007 23:45:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Bob » stř led 23, 2008 13:44:15

S Vápenkama souhlas,termín taky.Stella už "přede" bez problémů.Ps.:Klusik " taky jezdím "NONSTOP" tzn.celoročně 8) Občas ji jen ostříkám od soli :lol:
RMZ 2.134 STELLA
Uživatelský avatar
Bob
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv led 18, 2007 11:34:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Woozie » čtv led 24, 2008 14:22:59

Jo CErine na Vápenkách sa mi moc páčilo. Veď vieme prečo :twisted: Čo sa týka toho miesta na slovensku niečo pozrem a dám ti vedieť prípadne to prebereme na Krucíku. Tiež by som navrhoval zostaviť nejaký plán akcie. Minule to bolo síce fajn ale keď tam vypukla tá svdba či čo a prestalo sa čapovať pivo, to mi prišlo trochu nudné. Tiež by som navrhoval vytvoriť nejaký registračný formulár ako je v zrazoch na Jawamanii.
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod klusik » čtv led 24, 2008 15:19:23

Woozie píše:Jo CErine na Vápenkách sa mi moc páčilo. Veď vieme prečo :twisted: Čo sa týka toho miesta na slovensku niečo pozrem a dám ti vedieť prípadne to prebereme na Krucíku. Tiež by som navrhoval zostaviť nejaký plán akcie. Minule to bolo síce fajn ale keď tam vypukla tá svdba či čo a prestalo sa čapovať pivo, to mi prišlo trochu nudné. Tiež by som navrhoval vytvoriť nejaký registračný formulár ako je v zrazoch na Jawamanii.


Ahoj, no jasně, tak formulář zkusím vytvořit a pošlu ho sem (resp. pošlu na něho odkaz). Však stačí pouze něco jako:

nick, bude bydlet z Pá/So, bude bydlet So/Ne, Platí snídani ano/ne. ... prostě tak :-)
klusik
jabber: klusik@gmail.com

Babetta 207 - spotřebička 2.2 / 100 km, no není to super?
Uživatelský avatar
klusik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát črc 06, 2007 23:45:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Woozie » ned led 27, 2008 15:36:52

Zdar Babeťáci. Zraz sa blíži a ako všetci vieme nie je ešte úplne rozhodnuté kde sa bude konať. Kolega CErin ma požiadal, aby som našiel nejaké vhodné miesto na slovenskej strane. Tak som sa trochu porozhliadol. Našiel som miesto Vodná nádrž Stará Myjava. Je to neďaleko hraníc s ČR. Vyzerá to tam selkom slušne zatiaľ mám len základné informácie ktoré som vyčítal z webu: http://www.skonline.sk/nadrz.php?id=591. Vzdialenosť od Vápeniek je vzdušnou čiarou cca 8km. Fotky vyzerajú fajn neskôr zistím možnosti ubytovania, vstupné, krčmy v okruhu 5km...

Vyjadrite sa prosím k tomuto miestu, ak by hrozilo že uspeje, navrhujem dať ho do ankety spolu s Vápenkami. Osobne som viac za Vápenky pretože máme plán cesty, vieme ako to tam vyzerá, avšak nebránim sa ničomu.

Obrázek
Mapa


Obrázek
Screen z Gogel Earth - Jazero + chatky


Obrázek
Screen z Gogel Earth - Vzdialenosť od Vápeniek
Naposledy upravil Woozie dne ned led 27, 2008 15:48:14, celkově upraveno 1
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod klusik » ned led 27, 2008 15:41:38

Woozie píše: Vzdialenosť od Vápeniek je vzdušnou čiarou cca 8km.


Mno, tak jelikož pojedu z Plzně (či podobně), tak asi mě nějakých 8 km nerozhází, faktz ne :-D
klusik
jabber: klusik@gmail.com

Babetta 207 - spotřebička 2.2 / 100 km, no není to super?
Uživatelský avatar
klusik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát črc 06, 2007 23:45:00
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Sraz Vápenky 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků