Viděli jste se? Nebo to chce opravdu sraz?

Pokud máte chuť se někde sjet /tedy setkat/ pište sem...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Příspěvekod CErin » pát úno 02, 2007 17:42:57

IGI píše:ta sekcia tu povodne ani nebola :lol:

Vidíš, jako svědomitému moderátorovi mi to uteklo :)
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod CErin » pát úno 02, 2007 17:43:54

bmk píše:já osobně jsem taky z moravy a na hranice to mám kousek..

My tady s bmk uděláme vlajkovou loď srazů, že? Dáme si spich na půl cesty Hodonín-Krnov a projednáme podrobnosti :)
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Woozie » pát úno 02, 2007 18:22:45

Tak skuste dat anketu a uvidime co vyhra. Daj tam stredocesky kraj,hranice CZ-SK a este nejke miesta
Babetta = Legenda Česko-Slovenkého motoristického priemyslu!!!
It's all just about motorbikes.Always has been, always will be!
Uživatelský avatar
Woozie
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 210
Registrován: sob led 06, 2007 13:20:25
Bydliště: Trenčín SK

Příspěvekod Bob » ned úno 04, 2007 13:50:17

Kámoš vezl pincka v poštovním voze,nevím jak je to dnes. Jsem rád,že jsem zvolil pohraničí v hlasování,aniž bych četl(byl ovlivněn) týmto fórem. Možnosti jsou neomezené,věřím, že kdyby někdo moc chtěl a bude vědět termín a místo srazu dost dopředu (červen),že si zjistí (ČD,SD,Dodávku-víc babetistů v ní,vlastní osu) Jsem z Ostravy-akční rádius veliký,Spacák,stan,chuť se "srazit"... :wink:
RMZ 2.134 STELLA
Uživatelský avatar
Bob
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv led 18, 2007 11:34:10
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod CErin » ned úno 04, 2007 17:28:14

Oceňuju, že to má alespoň nějaký ohlas, protože to bude celkem výjimečná situace. Navrhl bych asi, až se schválí předběžně nějaké místo, ať se každý ozve, kvůli potvrzení příjezdu (jestli to není nad jeho síly - např. pro Ústečáka příhraničí SK) a dále ať se každý zařídí podle sebe s příjezdem. Jde spíš o to zvětšit provázanost, pokecat a popít :).
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

K tématu vlaku+přepravy

Příspěvekod CErin » ned úno 04, 2007 17:35:30

Dřív, když jsem chtěl převážet Babettky prostřednictvím ČD, tak jsem se veskrze nesetkal moc s ohlasem, co si pamatuju přesně, tak je to na mně, abych se zeptal přímo u dotyčného vlaku, že na to není přesné pravidlo o přepravě. Ale to je nevýhodné, koupit někde 300km od domova Babettku a jít žebrat, ať Vám ji vezmou vlakem :roll: ... Proto se asi zeptat vlakové čety, u toho vlaku, který byste chtěli využít jiný den, než odjezdový, jak to vidí s přepravou.

Bojím se, že to bude asi podmíněno prázdnou nádrží, takže kanystřík do batohu? To už nechám na Vás, jen jsem nastínil vlastní představu o přepravě vlakem (s mírnou znalostí poměru ČD a.s. a částečnou znalostí předpisů) 8)
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Re: K tématu vlaku+přepravy

Příspěvekod bmk » ned úno 04, 2007 21:10:56

CErin píše:Dřív, když jsem chtěl převážet Babettky prostřednictvím ČD, tak jsem se veskrze nesetkal moc s ohlasem, co si pamatuju přesně, tak je to na mně, abych se zeptal přímo u dotyčného vlaku, že na to není přesné pravidlo o přepravě. Ale to je nevýhodné, koupit někde 300km od domova Babettku a jít žebrat, ať Vám ji vezmou vlakem :roll: ... Proto se asi zeptat vlakové čety, u toho vlaku, který byste chtěli využít jiný den, než odjezdový, jak to vidí s přepravou.

Bojím se, že to bude asi podmíněno prázdnou nádrží, takže kanystřík do batohu? To už nechám na Vás, jen jsem nastínil vlastní představu o přepravě vlakem (s mírnou znalostí poměru ČD a.s. a částečnou znalostí předpisů) 8)


to mně tak napadlo s tím vlakem,a samozřejmně nevím jak přesně to funguje...asi bude potřeba to zjistit a zajistit si každý sám...
bmk
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 118
Registrován: pon led 08, 2007 10:51:13
Bydliště: Krnov

Příspěvekod CErin » pon úno 05, 2007 0:13:03

bmk: Ano, je to fakt individuální věcí nejen Babeťťáků, ale i zaměstnanců ČD.... Jsou pak i jiné alternativy. Jen doufám, že to pro někoho nebude natolik nákladné, že by se musel akci vyhnout.... Jednoduchý to není, ale když pro jednou bychom se měli vidět...
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Martin » pon úno 05, 2007 11:43:19

Kdysi jsme to uz resili a docela dobre nam vychazela Vysocina. Je tam pekne a odevsad skoro stejne daleko.
Jízdě zdar! 8)
Martin
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon úno 05, 2007 11:09:13
Bydliště: Turnov

Příspěvekod CErin » pon úno 05, 2007 18:34:12

Martin píše:Kdysi jsme to uz resili a docela dobre nam vychazela Vysocina. Je tam pekne a odevsad skoro stejne daleko.

Martine s tím já plně souhlasím, jenomže to je stejně daleko možná pro nás, z ČR, ale mysli také na SK kolegy. Uvědom si, že na Vysočině se koná oficiální sraz JWM.info Krucemburk (i letos se plánuje) a opravdu to má každý +-stejně daleko, ale největší odvážlivci tam vyrazí na Pionýrech, Babettky jsou na tom pořád docela hůř. Osobně nezavrhuju prozatím žádnou možnost, ale myslím si, že je dobrý se na to dívat globálněji.... Netrvám na tvrzení "co si odhlasujete, to bude". Má to rub i líc.
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Martin » úte úno 06, 2007 11:15:44

Jo, uznavam, ze kluci ze Slovenska to maj daleko, ale nedovedu si predstavit, ze by jel nekdo na slovenskou hranici treba z Chebu. Me samotnymu nedela problem dojet treba 200km daleko, to je celkem v pohode. Ale i tak mi pripada ta Vysocina relativne pro vsechny stejna. Vzdycky nekdo pojede dlouho a daleko. (No tak dlouho pojedem asi vsichni, zejo...)
Jízdě zdar! 8)
Martin
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon úno 05, 2007 11:09:13
Bydliště: Turnov

Příspěvekod CErin » úte úno 06, 2007 16:44:27

Martin píše:Jo, uznavam, ze kluci ze Slovenska to maj daleko, ale nedovedu si predstavit, ze by jel nekdo na slovenskou hranici treba z Chebu. Me samotnymu nedela problem dojet treba 200km daleko, to je celkem v pohode. Ale i tak mi pripada ta Vysocina relativne pro vsechny stejna. Vzdycky nekdo pojede dlouho a daleko. (No tak dlouho pojedem asi vsichni, zejo...)


Je pravda, to, co říkáš, ale beztak mi to příjde dost zbytečný právě kvůli kolegům ze SR... Kdyby jsme tam jeli jako Češi, tak volím jednoznačně vysočinu, nebo Vysočinu směr Jižní Čechy, to si ten čas na jízdu rád udělám, ale takto? Inu odhlasujte, co můžete a dále to projednáme. Osobně je mi to celkem jedno, zvládnout se dá hodně :D
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Martin » úte úno 06, 2007 17:13:48

Jo, uvidime, kolik bude lidi a odkud. Pokud bude polovina lidi ze Slovenska, pak by bylo dobry to situovat asi bliz k Slovenskejm hranicim. Nebo vzit nejakej vazenej prumer lidi a jejich bydlist (hergot to je vedeckej pojem).
Jízdě zdar! 8)
Martin
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon úno 05, 2007 11:09:13
Bydliště: Turnov

Příspěvekod CErin » úte úno 06, 2007 17:19:41

Snad nebude za potřebí tolik obstrukcí.... Jde hlavně o to, abychom se alespoň 1x viděli a nehledali za tím třeba nějaké složitosti.
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod IGI » úte úno 06, 2007 18:07:31

Martin píše:Nebo vzit nejakej vazenej prumer lidi a jejich bydlist (hergot to je vedeckej pojem).


hh, aby to po takomto nejakom vypocte nedopadlo tak, ze stretavka bude niekde v poli....aby tom mal kazdy rovnako :lol: :lol: :lol:
IGI
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 331
Registrován: pát led 05, 2007 23:03:49

PředchozíDalší

Zpět na Sraz Vápenky 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků