Viděli jste se? Nebo to chce opravdu sraz?

Pokud máte chuť se někde sjet /tedy setkat/ pište sem...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Příspěvekod Martin » úte úno 06, 2007 18:13:27

V dnesni dobe GPS neni problem :lol:
Jízdě zdar! 8)
Martin
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon úno 05, 2007 11:09:13
Bydliště: Turnov

Příspěvekod CErin » stř úno 07, 2007 16:48:10

IGI píše:
Martin píše:Nebo vzit nejakej vazenej prumer lidi a jejich bydlist (hergot to je vedeckej pojem).


hh, aby to po takomto nejakom vypocte nedopadlo tak, ze stretavka bude niekde v poli....aby tom mal kazdy rovnako :lol: :lol: :lol:

IGI pobavils :lol: :lol: :D
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondrassek » pon úno 12, 2007 23:02:37

podle mě by byla fajn ta Vysočina, nebo to pohraničí mezi Slovenskem a ČR. Např. na jižní Moravě... Jinak po ČR je m ito jedno kde, protože babettka je v 100% stavu a popojídět na větší vzdálenost mhu i vlaky
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod CErin » pon úno 12, 2007 23:20:00

Ondrassek píše:podle mě by byla fajn ta Vysočina, nebo to pohraničí mezi Slovenskem a ČR. Např. na jižní Moravě... Jinak po ČR je m ito jedno kde, protože babettka je v 100% stavu a popojídět na větší vzdálenost mhu i vlaky

Kua, vysočina je samý kopčisko :lol: ... To radši roviny Bílých Karpat (Jsem zaujatý, protože to budu mít tak 30km) :)
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondrassek » úte úno 13, 2007 10:37:33

CErin píše:
Ondrassek píše:podle mě by byla fajn ta Vysočina, nebo to pohraničí mezi Slovenskem a ČR. Např. na jižní Moravě... Jinak po ČR je m ito jedno kde, protože babettka je v 100% stavu a popojídět na větší vzdálenost mhu i vlaky

Kua, vysočina je samý kopčisko :lol: ... To radši roviny Bílých Karpat (Jsem zaujatý, protože to budu mít tak 30km) :)


No tak to bude pro mě pěkná zajížďka :D :D
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Martin » úte úno 13, 2007 10:42:52

CErin píše:
Ondrassek píše:podle mě by byla fajn ta Vysočina, nebo to pohraničí mezi Slovenskem a ČR. Např. na jižní Moravě... Jinak po ČR je m ito jedno kde, protože babettka je v 100% stavu a popojídět na větší vzdálenost mhu i vlaky

Kua, vysočina je samý kopčisko :lol: ... To radši roviny Bílých Karpat (Jsem zaujatý, protože to budu mít tak 30km) :)


30km by nebyl zadnej vykon.
Jízdě zdar! 8)
Martin
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon úno 05, 2007 11:09:13
Bydliště: Turnov

Příspěvekod CErin » úte úno 13, 2007 14:37:47

No, zkrátka to tak asi bude. Né všichni jsme ze stejného místa, to je logické... Uznávám svou výhodu v případě, že to padne na příhraničí (bude to snad poprvé, co se mi takto něco zadaří).

Né no, ještě uvidíme, v anketě je 11 hlasů a třeba to tím zatím nekončí. Musíme vymyslet stejně místo, plán akce, datum atd.
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondrassek » úte úno 13, 2007 15:56:30

CErin píše:No, zkrátka to tak asi bude. Né všichni jsme ze stejného místa, to je logické... Uznávám svou výhodu v případě, že to padne na příhraničí (bude to snad poprvé, co se mi takto něco zadaří).

Né no, ještě uvidíme, v anketě je 11 hlasů a třeba to tím zatím nekončí. Musíme vymyslet stejně místo, plán akce, datum atd.


Pro mě to taky bude celkem good, pokud to bude přihraničí na Jižní Moravě. Bydlím kousek od Brna, takže by se to dalo...
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod CErin » stř úno 14, 2007 2:48:53

Ondrassek píše:
CErin píše:No, zkrátka to tak asi bude. Né všichni jsme ze stejného místa, to je logické... Uznávám svou výhodu v případě, že to padne na příhraničí (bude to snad poprvé, co se mi takto něco zadaří).

Né no, ještě uvidíme, v anketě je 11 hlasů a třeba to tím zatím nekončí. Musíme vymyslet stejně místo, plán akce, datum atd.


Pro mě to taky bude celkem good, pokud to bude přihraničí na Jižní Moravě. Bydlím kousek od Brna, takže by se to dalo...


ProsimTě nezlob se, ale Vyškov můžeš říci zrovna, právě jsem se od tama vrátil :))) Žádný "kousek od Brna". Třeba můžeme své cesty spojit, podle toho, kde se v danou dobu bude nacházet můj samohyb 210 :wink:
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondrassek » stř úno 14, 2007 11:59:18

CErin píše:
Ondrassek píše:
CErin píše:No, zkrátka to tak asi bude. Né všichni jsme ze stejného místa, to je logické... Uznávám svou výhodu v případě, že to padne na příhraničí (bude to snad poprvé, co se mi takto něco zadaří).

Né no, ještě uvidíme, v anketě je 11 hlasů a třeba to tím zatím nekončí. Musíme vymyslet stejně místo, plán akce, datum atd.


Pro mě to taky bude celkem good, pokud to bude přihraničí na Jižní Moravě. Bydlím kousek od Brna, takže by se to dalo...


ProsimTě nezlob se, ale Vyškov můžeš říci zrovna, právě jsem se od tama vrátil :))) Žádný "kousek od Brna". Třeba můžeme své cesty spojit, podle toho, kde se v danou dobu bude nacházet můj samohyb 210 :wink:


Jo, to by bylo super.Hele já nebydlím přímo ve Vyškově, ale v jedný dědině po cestě na Brno :wink: .. Jinak Brno mám cca. 30 km, takže to zase není nějaká velká vzdálenost, kterou by babttka nezvládla :) :wink:
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod CErin » stř úno 14, 2007 17:49:06

Ondrassek: Nějak to dohókáme, dnes vůbec nevím, ale aspoň budu mít sparing partnera :lol:
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondrassek » stř úno 14, 2007 23:53:00

Cerin: super... akorát je mi 17 :D :wink: a srázek bych fakt dal rád. bylo by to super!!!!
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod CErin » čtv úno 15, 2007 0:24:14

Ondrassek píše:Cerin: super... akorát je mi 17 :D :wink: a srázek bych fakt dal rád. bylo by to super!!!!


Mně také ;)
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ondrassek » čtv úno 15, 2007 0:26:09

CErin píše:
Ondrassek píše:Cerin: super... akorát je mi 17 :D :wink: a srázek bych fakt dal rád. bylo by to super!!!!


Mně také ;)


tak tím ještě lépe :D :wink: :wink: ... a kdy to tak zhruba chcete udělat? Nejlepší by to bylo o vikendu, nebo o prazdninach kdykoliv :)
Ondrassek
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 188
Registrován: ned úno 04, 2007 20:39:56
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod CErin » čtv úno 15, 2007 15:54:37

Myslím, že to bude další téma "hádky"... Já osobně volím spíše ty prázdniny, protože je to vyšší záruka počasí a hlavně časových možností, které nejsou limitovány na tři dny.

Jen to místo, to místo... Aby se tam dali zaparkovat naše velocipedy s motorem, aby jsme mohli bejt někde pohromadě na hezkým, nekomerčním místě a tak vůbec... Bude to ještě skutečně zapeklité najít to vhodné....
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Sraz Vápenky 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků