Nevyřízené registrace!

Petice pro pomoc slovenským kolegům...

Nevyřízené registrace!

Příspěvekod Jenda » úte čer 26, 2012 1:22:15

Pokud někteří mají stále nepovolenou, tedy administrátorem neodemčenou novou registraci, napište na jenda@speaker.cz. Jedná se většinou o registrace s podezřelými nicky, nebo registračními maily /čísla a nepovolené znaky v nicku, event. v mailu/. Upozorňuji, že při delší neaktivitě /po novém zaregistrování a odemknutí účtu cca 90 dnů stále bez jakéhokoliv příspěvku/, budou tyto účty automaticky rušeny. Žádosti o registraci z Polské republiky, tedy z národní domény *.pl jsou rušeny bez náhrady automaticky. A nejen to; protože se Poláci bourají i do českého serveru seznam.cz, kde se registrují a útočí odtud, systém nejen že detekuje nevaliddní znaky i v seznamu.cz, ale i polskou gramatiku tamtéž. Pokud je taková registrace nalezena, jde okamžitě ven a adresa je banována.
Pravda, mohou mezi nimi být i skuteční zájemci a v Polsku žijící majitelé Babett. Bohužel doplácejí na jednání svých neukázněných spoluobčanů, spamerů. Když se kácí les, létají třísky, co naděláme. Já jsem s těmi útoky nezačal...

Díky za pochopení, ale situace po těžkém útoku na fórum z ledna 2012 je stále napjatá. Systém mi hlásí týdně cca 400 žádostí o registraci, což mi dělá problém z poštou, spoustu jich /žádostí/ je nejasných. Tyto musím písemně ověřovat. Nakonec se ukáže, že mimimálně 390 ze těch 400 jsou spameři, kteří pronikli do poštovní služby seznam.cz, nebo se zde zaregistrovali. Proto uvažuji od konce prázdnin se zavedením nového systému registrace /osobní žádost přes můj mail/, abych zamezil bombardování své poštovní schránky spamem. Situace teď je už neúnosná. Navíc v databázi je už zase téměř 1000 uživatelů, kteří nevykazují vůbec žádnou aktivitu /0 příspěvků/. Tito budou ke konci roku mazáni. Není to žádná šikana, pouze zoufalý manévr na obranu tohoto serveru před pirátskými registracemi, především z polské strany.


Poznámka:
V současné době ještě čeká ve frontě na schválení registrace asi deset uživatelů. většinou neodpověděli na ověřovací mail, či jejich adresa je neplatná. Prosím, pokud mají vážný zájem, ať mi také napíší na jenda@speaker.cz Ponechám je zde do konce prázdnin, pokud se neozvou, jejich účty budou smazány.
V současné době platí již roční lhůta, kdy uživatel nemusí být přihlášen, ani vložit příspěvek. U nově registrovaných je tato lhůta poprvé 90 dnů, pak již opět běžný rok. Pokud nevloží do 90 dnů od registrace zádný příspěvek a jejich účet bude stále pasivní /vůbec žádný příspěvek, viz výše/, jejich účet bude zrušen. Pro staré uživatele, jejichž účty existují zde od roku 2007, 2008 a 2009 toto opatření neplatí.

Ještě jednou díky za pochopení, Admin
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Zpět na Nástěnka...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků