Přechod na novou verzi 3.0.11, registrace

Petice pro pomoc slovenským kolegům...

Přechod na novou verzi 3.0.11, registrace

Příspěvekod Jenda » stř zář 05, 2012 20:20:31

Nedávno byla uvolněná nová aktualizovaná verze phpBB Olympus 3.0.11. Zatím ale aktualizovat nebudu, čekám stále na češtinu k této nové verzi. Ta by měla vyjít snad co nedříve, hned bych potom provedl upgrade. Poslední dostupná verze překladu je pro 3.0.10 a já si nejsem jistý, zda tato stará čeština s novou verzí pojede. Jakmile tedy čeština bude a proběhne aktualizace, zastavil bych dosavadní registrace a přešlo by se na registrování přes e-mail. Co jsem na komunitním fóru phpBB.cz vyčetl, se spamery zoufale nebojuji jen já, ale spousta dalších adminů. Pokud se ovšem chce někdo registrovat přes e-mail už teď, nevidím v tom problém, dokonce to jedině mohu doporučit. Registrace bude rychlejší a nehrozí nebezpečí, že podezřelý nick, či e-mail systém vyhodí. Později, jak budu mít trochu času, nahodil bych sem speciální formulář, který by byl nejen pastí na spamery, ale bylo by to ještě jednodušší, nemuseli byste nic kopírovat a odeslat formulář rovnou. Uvidíme.
Hned po té by také mělo dojít k pročištění všech uživatelů bez příspěvků /tedy méně než s jedním příspěvkem/ registrovaných před zářím 2011.
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Zpět na Nástěnka...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků