Upgrade na phpBB Olympus 3.0.11!

Petice pro pomoc slovenským kolegům...

Upgrade na phpBB Olympus 3.0.11!

Příspěvekod Jenda » pon lis 05, 2012 22:41:15

Upgrejd
Byl to trochu nervák, z nepochopitelného důvodu po mne systém nechtěl kontrolu změněných souborů, nastřílel jsem to tam tedy naslepo. Snad se nic nepodělalo. Omlouvám se asi dvěma uživatelům v čilém rozhovoru, že jsem jim to přerušil a bloknul fórum. Při upgrejdu to jinak nejde, vypínat se musí a pokud jej dělám v noci, nikdo tu /mimo spamerů/ většinou není, tedy vypínání nevadí. Ale navečer, pokud jsou tu uživatelé, není jiné cesty. Zkontrolujte si tedy své účty a moderátoři oprávnění. Snad to bude O.K.

Registrace
Od 5.11.2012 bylo pozastaveno registrování přes fórum, protože počet spamerů a tím i zasírání serveru byl již neúnosný. Sice neproniknou, ale systém mi posílá majly o pokusu se registrovat a když je jich /majlů/ přes 1200 za měsíc, je to už na prášky. Přes formulář by to mělo být pohodlnější, nemusíte se eklovat s opisováním kódu a taky nehrozí nebezpečí, že při hromadných popravách spamerů tito sebou nevezmou nevinného čekatele na registraci. Napište mi, pokud by Vám to vadilo, tedy to registrování přes formulář. Zmíněný formulář je ve složce "Běh fóra, Organizační připomínky. Emailové registrace 9/2012" dávám jej ještě sem, abyste to zbytečně nehledali a bylo to na ráně...

Důležité: Heslo musí mít minimálně šest znaků. Pokud má někdo rád dlouhá hesla, v tom případě může použít maximálně třicet znaků. Mimo tuto toleranci systém vygeneruje heslo sám. Uživatel si je může pak pochopitelně změnit. Ovšem zase v rozmezí od šesti do třiceti znaků.

zde okopírovat *******************************

Mám zájem o registraci ve fóru o Babettách na doméně speaker.cz moje přihlašovací údaje jsou:

*platný E-mail:
*Nick:
*Heslo:


*tyto údaje jsou povinné

konec kopírovaného textu ******************

Vyplněný to pošlete na jenda(zavináč)speaker.cz Já Vás zaregistruju ručně. Heslo, pokud si jej nezvolíte sami, vám vybere systém, pak si je můžete kdykoliv změnit. Čím složitější heslo, tím lépe:-)

Ještě mne čeká jedna veselá věc; a to čištění fóra od neaktivních uživatelů. Už se o tom zde několikráte psalo, zatím k tomu sbírám síly...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Zpět na Nástěnka...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků