Jsem neskutečné hovado!!

Petice pro pomoc slovenským kolegům...

Jsem neskutečné hovado!!

Příspěvekod Jenda » sob led 26, 2013 1:00:37

Milí uživatelé a přátelé jedné stopy,

omlouvám se za výpadek fora, zaviněný mojí nepozorností a nečtením zpráv od mého hostera. Pravda, čtu co mi napíšou, ale většinou faktury za hosting a tak. Ostatní považuji jako velikej mazák za zdržování a vopruz. A co se nestalo? 24. ledna napsal /hoster/ Jendovi, že bude migrovat DB servery. Jednou za dva, tři roky to dělá, inu je to jeho boj. A také mi hned poslal nové parametry na opravy config souborů. Jenda ale na to sral, majl neotevřel, času dost, v sobotu budu registrovat nový usery, tak to počká. Čuměl na TV, dobře se bavil, jak se tam hádají kvůli volbě prezidenta. Rikám si tak zejtra; kdo to bude Jendo? Maestro Becherovka, nebo Trautenberg? Vysmátej čumím dál na bednu, je tam i Knížák /ten galerista/ tedy zvlášt extra zábavná show. Čekal jsem, kdy také něco řekne, tedy ten galerista. Smíchy slzím, ani Holzmann by mne tak dobře nepobavil...
Dnes otevřu mail, zda nepřišly další registrace a tam poplach od userů, že to nejde. Votevřu to a tam GENERAL ERROR, tabulka ta a ta a že databáze je jako v prdeli. Hezká hláška, která potěší každého admina. Inu abych to neprodlužoval, vzal jsem si ty patche z majlu, překonfiguroval to a už to jede.

Nyní jdu před dům a protože tam popelnici nemáme, vysypu si na hlavu celý kontejner odpadků. Jaké jsem to hovado nebeské! Inu stane se...

Omlouvám se všem, které jsem tímto vyděsil. A také těm, kteří mi psali, že to nejede, díky za upozornění. Ne, že by migraci serverů můj hoster nikdy dříve nedělal, ale byl jsem ještě v práci a čuměl na servery denně, bylo to ostatně moje zaměstnání. Takže mi to nikdy neuniklo. Teď jako penzista si válím koule doma, za velký prachy, vegáč... Telka, kávička, gigárko, pohoda, jazz. A takhle to pak dopadá. Ještě se jednou omlouvám. Díky za pochopení.

Vy co jste mi psali, berte to jako hromadnou odpověď, abych nemusel odpovídat každému zvlášt. Bylo to docela dost majlů, což mne i těší, tedy to, že forum čtete. Nové usery zkusím zaregistrovat v sobotu /26.1/ navečer. Dnes si uložím meditace a několik velmi těžkých trestů, včetně snědení talíře koprové omáčky, kterou nepředstavitelně nenávidím. Zakázal bych si i na jeden den kouřit, ale zejtra bude novej prezident a ten mi dá na to kouření amnestii.
Poznámka:
Mohl bych také kandidovat. Blbej jsem na to dost:-)
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Zpět na Nástěnka...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků