Předvánoční čas, facebook...

Petice pro pomoc slovenským kolegům...

Předvánoční čas, facebook...

Příspěvekod Jenda » pon pro 08, 2014 1:22:15

Vánoce na krku a konec roku se blíží. Využívám příležitosti k popřání celé komunitě Hezkých Vánoc a štastného Nového roku 2015. Začínám již uvažovat o termínu Vápenek 2015, je na to ještě čas, asi začnu s tím zřejně v lednu, kdy koncem roku 2014 bych uzamkl vlákno Vápenky 2014 a otevřel nové, Vápenky 2015.
Jinak facebook si vybírá svoji daň, i ten Kokoška už tam snad je *1). Nevím to tedy jistě, registraci na FB nemám a bez ní mne to tam nepustí. Sice mi to nerva netrhá, ale jsem ochuzen o ty hlášky FB userů, co tu občas citujete. Ale co naděláme; jak říkáme u nás na Vysočině, "Ještě jsme se po špenátu neposrali". Hlavně, že to zdravý jádro nějak vydrželo, nějak bylo a nějak bude. Pravda, registrací markantně ubylo, ale zase na druhou stranu se to může trochu pročistit, navíc budu mít čas převést tu babettovou stránku do Drupalu, pořád se k tomu nemůžu dostat. Není to sice nutný, jede to stejně, ale s novým upgradem na vyšší verzi php by mohly být problémy.
Poměrně dobrá zpráva je ta, že návštěvnost fóra neklesá, drží se to přibližně stejně, asi jako začátkem roku 2014. Vyjel jsem si v Modloganu 8.0 statistiky celýho serveru a fórum na tom není nijak špatně. Pouze mi vrtá řípou jen to, že je dost velikej nárůst přístupů komerčních serverů z USA (na celý server, nikoli fórum), ale to může právě souviset z facebookem, kterej jak známo, čenichá všude, kam jeho klienti chodí. Ale to není nic znepokojujícího. Jak známo, kam jej nepustím, tam se nedostane.

Jinak ku problému facebooku vs. fórum možno diskutovat zde: viewtopic.php?f=3&t=3559

*1) Poznámka:
Takovej pěknej pelíšek jsem Kokoškovi udělal v Karanténě, klimatizace, veškerej komfort a von uteče na FB...
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Zpět na Nástěnka...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků