Malér...

Petice pro pomoc slovenským kolegům...

Malér...

Příspěvekod Jenda » pon srp 24, 2015 1:01:12

Pochopitelně čeho jsem se obával, se stalo. Aktualizace na phpBB Olympus v. 3.0.14 se nepovedla. Nepovedlo se spustit finální aktualizační skript. Zatím jak to vypadá, přišli jsme jenom o vložená videa, ale to je mnou vložená úprava (videa tam stále jsou, pouze vypadlo propojení), pokusím se ji tedy znova nastavit a pokud by se aktualizace zázrakem povedla (psal jsem již na hotline phpBB, co s tím) udělal bych videoúpravu znova a videa by se vrátily. Pokud byste sem zatím chtěli nové video dát, tedy v době rozesrání boardu, linkujte je na Youtube a stačí zatím odkaz. Vámi vložené obrázky, ani avatary to zatím snad nepostihlo.

Tedy:
Zatím to stále jde, pokud byste měli dotazy, pište je do chlívečku moderátorů, sem to nejde, nástěnka má pro usery vypnuté vkládání příspěvků. Situaci řeším, v krajní nouzi budu aktualizovat na phpBB Astareus .3.1.xx, ono nás to asi stejně nemine, probleskují mezi komunitou na phpBB zvěsti, že podpora Olympu již brzy skončí. No, sbírám na to síly.

Pokud by byly skutečné problémy, nemožnost vložit příspěvek, atd a jiný chuťovky, pište mi na mail jenda(zavináč)speaker.cz
Držte mi palce, snad se z toho nějak vysekám...

Doplněno:
Jak jsem v těch sračkách, tak jedna dobrá zpráva: Nové registrace jdou. Snad i bez problémů.
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Zpět na Nástěnka...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron