Servisní zásah!

Petice pro pomoc slovenským kolegům...

Servisní zásah!

Příspěvekod Jenda » pon lis 27, 2017 20:49:03

Můj hoster mi zaslal nové parametry a pokyny k nastavení tohoto serveru. Důvod, proč toto dělat je trochu složitější a nechci vás unavovat technickými složitostmi. Tedy o co jde, z hlediska Vás, uživatelů:
Měl bych se do toho dát v pátek 1. prosince odpoledne a bude to probíhat asi takto:

1. V první fázi, tedy ihned po spuštění operace, nepůjde na speakerovi vůbec nic. Včetně všech webů, aplikací zde provozovaných a tedy i tohoto fóra. Po zavolání jakékoliv platné adresy na tomto serveru se vypíše hláška o chybě.
2. v intervalu řádu desítek minut budou postupně nahazovány weby a provozované aplikace a to v tomto pořadí:
a) toto fórum
b) provozované weby (postupně za sebou)
c) provozované aplikace
3. Věřím, že to nějak proběhne, tedy bez zbytečných masakrů. Pokud by se něco fatálně zesralo, budu muset žádat o pomoc technickou podporu na Czechii a celá legrace se tím adekvátně protáhne.
4. Pokud to půjde hladce, sfouknu to během večera
5. Vaše účty,ID a hesla nebudou nijak dotčena, vše zůstává při starém, včetně příspěvků a vláken. Vaše nastavení po upgradu budou normálně platit dále v nezměněné formě a funkcích. Pro jistotu (a pro pocit sucha a bezpečí) si to pochopitelně zkontrolujte, (moderátoři obzvláště) případné problémy mi nahlašte na mail.
6. Držte mi palce.

Děkuju za pochopení
admin
Uživatelský avatar
Jenda
Site Admin
Site Admin
 
Příspěvky: 487
Registrován: pát led 05, 2007 18:24:56
Bydliště: Vlašim

Zpět na Nástěnka...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků