Novacek, predstaveni

Volný pokec o všem, co se jinam nevejde...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Novacek, predstaveni

Příspěvekod smurf64 » ned pro 26, 2010 21:11:29

Zdravim cleny fora
Stal jsem se majitelem hned dvou babettek 210. Nikdy predtim jsem zadnou "motorku" nevlastnil, tak jsem po vice nez triceti letech ziskal to, co jsem si pral v patnacti :-).
Babetty jsem ziskal jako vyřazeny majetek jedne firmy, takze v zalostnem stavu a bez papiru. Zatim je nazyvam modra a bila. Modra je napohled v lepsim stavu, ma na tacho 7000km. Tedy jsem vycistil palivovou cestu vcetne zalepeneho karburatoru, nastaveni plovaku.Nalil jsem benzin a voala, vyfuk zadymil babca naskocila. Nechal jsem to ohrat, posteloval volnobeh a vyrazil na "projizdku" kolem garaze. Jezdil jsem jak malej prdlous, dofoukal pichle kolo a blbnul dal. Skvelej pocit, reknu vam :-).
Zda se, ze modra bude pote co vsechno poradne dekarbonizuju, promazu, odmastim, odrezim, utesnim, vymenim, doleju, rozhejbu, zalepim, dotahnu, povolim zlegalizuju a vycistim v poradku.
Diky tomuto foru, vim co a jak.
Bila ma najeto 9000, ale je na tom hur. Zatim jsem objevil nepohyblive lanko plynu, a nesla ani rozslapat, neb ma strhlyho cvrcka, zadni tlumice vyrezly. Takze ji nechavam na potom. Bohuzel prisla rychle zima a v garazi se neda vegetit, navic mam plno jinych aktivit, takze jsem jen zalepil pichly kola, odmastil brzdy.
Cekam teda na jaro. Chjo.
smurf64
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned pro 26, 2010 19:56:23

Re: Novacek, predstaveni

Příspěvekod Duro » pon pro 27, 2010 11:04:59

Tak vitaj na fore a prajem vela uspechov so zazrakom zvanom Babetta ... 8)
Babetta 207 ... co k tomu dodat ?!
Uživatelský avatar
Duro
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 202
Registrován: pát úno 22, 2008 9:02:58
Bydliště: Ružomberok, SK

Re: Novacek, predstaveni

Příspěvekod Mitch72 » úte pro 28, 2010 18:37:39

Vítám Tě.Dej sem nějaké fotky babett.Mívaj sa.
Babetta je nejmazanější stroj:-).
Babetta M210
Babetta 207
Mitch72
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 178
Registrován: stř kvě 26, 2010 8:34:51
Bydliště: Uherský Brod

Re: Novacek, predstaveni

Příspěvekod smurf64 » pon bře 28, 2011 21:38:37

Na jare jsem opet tady. Fotky udelam pozdeji, az bude co ukazovat.
Tak jsem na "modre" vycistil palivovou soustavu, vyfuk, vymenil vsechny gufera, odmastil spojky, doplnil zarovky, koupil helmu a napsal Hlavatemu o papiry.
Jezdi asi dobre, na tacho da na rovine neco kolem 50kmh-1, spojky radi jak maji. Takze jak dorazi papiry, pojistim, dodam zrcatko a muzu jezdit.
"Bila" je na tom teda o poznani hure, asi zustane na dily. Je rezava, spojky sjete na lepidlo, strhly cvrcek, zadni tlumice vyrezle, sedacka natrzena a plno dalsich detailu k.o. A to jeste nevim jak je na tom motor, chjo. Byla by to velka investice a zrejme nerentabilni.
Diky za toto forum, bez nej by to bylo o dost obtiznejsi.
EDIT: Nevite nekdo jak dlouho to u toho Hlavatyho trva, zhruba?
smurf64
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned pro 26, 2010 19:56:23

Re: Novacek, predstaveni

Příspěvekod smurf64 » ned dub 10, 2011 20:57:26

Tak jsem se informoval emailem u Hlavatyho. Pry moji zadost eviduji, ale jiz delsi dobu pry nedostali z ministerstva nejaky ty formulare nebo co. No to je teda pekny. Zase bordel jako vsude v tyhle zemi. Jen doufam, ze nebude po sezone, zatim. Teda bohuzel na ne kaslu a budu jezdit bez papiru, zatim jen s pojistkou.
smurf64
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned pro 26, 2010 19:56:23

Re: Novacek, predstaveni

Příspěvekod PetrT30 » pon dub 11, 2011 0:18:28

ja cekam na prihlaseni dvou babett uz pres mesic.
- B@BeTT@ 210 moje
- B@BeTT@ 207/500 moje =prodaná=
- B@BeTT@ 210 renovace
- B@BeTT@ 207/300 renovace
Uživatelský avatar
PetrT30
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1186
Registrován: stř říj 29, 2008 20:21:41

Re: Novacek, predstaveni

Příspěvekod smurf64 » čtv kvě 12, 2011 20:16:46

Dokumenty dosly, tak jezdim legalne :D .
No ale potykam se s technickymi problemy. Resim v "MOTOR" Lozisko ojnice klikovka.
Zatim jsem poresil vymenou motoru, takze klikovka je na rade "vyhledove". :wink:
smurf64
Více pokročilejší...
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned pro 26, 2010 19:56:23


Zpět na Všeobecný pokec, smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků