model babetta

Volný pokec o všem, co se jinam nevejde...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

model babetta

Příspěvekod milda » úte čer 28, 2011 6:32:05

Už jste někdy viděli podobnou hračku: http://www.abrex.cz/produkty/jawa?id=49 ... %5D=detail Prý se dá v takovém provedení sehnat i babetta, má to ale háček. Zatímco třeba tento pařez je sériový model, Babettu vyrábí pouze ve speciální edici. Což znamená mnohem vyšší kvalitu (prý má funční převod, tzn. když točíte pedály, otáčí se zadní kolo apod.), ale taky strašidelnou cenu která se blíží 3000 Kč. Pokud by přesto někdo měl o takový skvost zájem, mám známého který s touto firmou má obchodní kontakty, takže bych mohl zjistit detailní informace a případně zprostředkovat koupi (bez jakékoliv provize pro mně).
milda
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 552
Registrován: čtv led 18, 2007 16:55:10
Bydliště: Třinec

Re: model babetta

Příspěvekod Mitch72 » stř čer 29, 2011 13:44:34

Toto je odpověď -

Dobrý den,



Děkujeme za E-mail. Bohužel, model Babety v nabídce nemáme a v nejbližší době o něm ani neuvažujeme.



S pozdravem



Roman Rabiňák

ABREX s.r.o.
Babetta je nejmazanější stroj:-).
Babetta M210
Babetta 207
Mitch72
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 178
Registrován: stř kvě 26, 2010 8:34:51
Bydliště: Uherský Brod

Re: model babetta

Příspěvekod milda » čtv čer 30, 2011 7:13:06

Jak jsem koupil, tak prodávám, jak se říká. Mluvil jsem s tím známým co mi o těch modelech říkal, a ten mi tvrdil že luxusní model babetty viděl v katalogu u jednoho ze svých dodavatelů, a že si myslel že výrobcem je Abrex. Takže mi slíbil že zjistí výrobce, že s tím Abrexem se asi spletl. Až budu něco vědět, určitě dám info.
milda
Globální moderátor
Globální moderátor
 
Příspěvky: 552
Registrován: čtv led 18, 2007 16:55:10
Bydliště: Třinec


Zpět na Všeobecný pokec, smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků