Končím

Volný pokec o všem, co se jinam nevejde...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Příspěvekod klusik » pon črc 23, 2007 1:10:32

Jenda píše:Ben:
Problém není v ceně motorky, ale v kategorii motoru........


Jasný, to je pravda, to, co píšeš. Mně šlo ale spíš o porovnání "dostupnosti" běžných strojů a strojů exotických. Pokud jsem v kategorii Btta - Ford, šetřím na všechno a snažím se dodržovat všecko. Pokud v kategorii MayBach, nezabije mě, když si nechám vyměnit prasklý obložení za 200k, protože prostě na to mam. Ale ať jsem Babetták, nebo Forďák, zamrzí mi každá věc.

Asi mám nějakou závadu na odesílání informací, prostě vím, co chci říci, ale nějak mi to nejde :-/ To je vlastně ale u redaktora docela problém, když už jsme u toho... no nic :-D
klusik
jabber: klusik@gmail.com

Babetta 207 - spotřebička 2.2 / 100 km, no není to super?
Uživatelský avatar
klusik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát črc 06, 2007 23:45:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod toxer » ned bře 30, 2008 10:50:01

ja chtel skoncit takyale pak jsem zjistil ze mne to bavi se ftom furt vrtat tak jsem si prikoupil yamahu kdyz nekam chci dojet a babcu mam na montovani a pokusi :oops:
toxer
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob bře 29, 2008 20:54:53

Příspěvekod klusik » ned bře 30, 2008 10:56:10

toxer píše:ja chtel skoncit takyale pak jsem zjistil ze mne to bavi se ftom furt vrtat tak jsem si prikoupil yamahu kdyz nekam chci dojet a babcu mam na montovani a pokusi :oops:


Hehe, no jasně ;) ;) Akorát já to mám spojený - babču mám na dojetí i na pokusy ;) ;) A propos... venku je hezky, asi s tím něco udělám ;) ;) Čaues
klusik
jabber: klusik@gmail.com

Babetta 207 - spotřebička 2.2 / 100 km, no není to super?
Uživatelský avatar
klusik
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát črc 06, 2007 23:45:00
Bydliště: Plzeň

Předchozí

Zpět na Všeobecný pokec, smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků