Jízda ve dvou ...

Volný pokec o všem, co se jinam nevejde...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Jízda ve dvou ...

Příspěvekod Proton » ned črc 22, 2007 13:59:00

Taky občas někoho vozíte na babettě? :D Ja jsem to dřív nedělal, než sem shodil dolů košík, tak se mi uvolnilo místo pro spolujezdce :lol:
Vždycky si nějakej kamoš, v lepším případě nějaká slečna sedne na kastlík, uvolním ji pedály pro nohy a svoje hnáty si dám na rám. Vzadu je hezkej chromovanej držák na ruce, taková elegantní madla a jedeeeeeeem. Hlavně pozor na hrbolky, protože pak drhne kolo o blatník :twisted:
Ale má to i svoje nevýhody ... policajtům se to nelíbí. Stalo se mi že sem vezl kamoše z kopce dolu bez motoru a oni stali pod kopcem. Řekl jsem mu ať vystoupí a zdrhne a já sem v klidu ujížděl. Ale oni když viděli, že jim ujela babetta ( :twisted: ) tak chytli toho kamoše a vyhrožovali mu, že buď řekne moje jméno nebo mu napaří 2000Kč za přilbu .. :roll:
Proton
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 64
Registrován: čtv kvě 10, 2007 21:07:46

Příspěvekod CErin » ned črc 22, 2007 15:12:45

Nojo, všichni jsme si to prožili :). My naposledy včera večer v hospodě, tam se však kolegova Babetta zalíbila snad vše, takže celou noc se nezastavila, jízda ve dvou byla také aktuální. Trochu to odnášejí zadní tlumiče (které se pro tyto tunerské účely dají zaměnit za tvrdší) a vlastně všechno jde postupně sr*t.

Ale srandy kopec :twisted:
CErin
Uživatelský avatar
CErin
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 226
Registrován: sob led 06, 2007 18:35:28
Bydliště: Brno

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod Starec » ned črc 22, 2007 17:34:43

Proton píše:Taky občas někoho vozíte na babettě? :D Ja jsem to dřív nedělal, než sem shodil dolů košík, tak se mi uvolnilo místo pro spolujezdce :lol:
Vždycky si nějakej kamoš, v lepším případě nějaká slečna sedne na kastlík, uvolním ji pedály pro nohy a svoje hnáty si dám na rám. Vzadu je hezkej chromovanej držák na ruce, taková elegantní madla a jedeeeeeeem. Hlavně pozor na hrbolky, protože pak drhne kolo o blatník :twisted:
Ale má to i svoje nevýhody ... policajtům se to nelíbí. Stalo se mi že sem vezl kamoše z kopce dolu bez motoru a oni stali pod kopcem. Řekl jsem mu ať vystoupí a zdrhne a já sem v klidu ujížděl. Ale oni když viděli, že jim ujela babetta ( :twisted: ) tak chytli toho kamoše a vyhrožovali mu, že buď řekne moje jméno nebo mu napaří 2000Kč za přilbu .. :roll:

Neviem ako u Vás, ale na Slovensku platí neznalosť zákona neospravedlňuje. Tak si trocha treba preštudovať aj práva a povinnosti, aby si na budúce ty aj tvoj kamoš mohol poslať polišov do hája. No ak uvidia, že niečo ovládaš z paragrafov, aj oni hneď zmenia svoje drzé chovanie. Jednoducho ím to musíš hodiť po lopate a budú vedľa ako jedľa.OK
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod Proton » pon črc 23, 2007 14:41:42

Starec píše:
Proton píše:Taky občas někoho vozíte na babettě? :D Ja jsem to dřív nedělal, než sem shodil dolů košík, tak se mi uvolnilo místo pro spolujezdce :lol:
Vždycky si nějakej kamoš, v lepším případě nějaká slečna sedne na kastlík, uvolním ji pedály pro nohy a svoje hnáty si dám na rám. Vzadu je hezkej chromovanej držák na ruce, taková elegantní madla a jedeeeeeeem. Hlavně pozor na hrbolky, protože pak drhne kolo o blatník :twisted:
Ale má to i svoje nevýhody ... policajtům se to nelíbí. Stalo se mi že sem vezl kamoše z kopce dolu bez motoru a oni stali pod kopcem. Řekl jsem mu ať vystoupí a zdrhne a já sem v klidu ujížděl. Ale oni když viděli, že jim ujela babetta ( :twisted: ) tak chytli toho kamoše a vyhrožovali mu, že buď řekne moje jméno nebo mu napaří 2000Kč za přilbu .. :roll:

Neviem ako u Vás, ale na Slovensku platí neznalosť zákona neospravedlňuje. Tak si trocha treba preštudovať aj práva a povinnosti, aby si na budúce ty aj tvoj kamoš mohol poslať polišov do hája. No ak uvidia, že niečo ovládaš z paragrafov, aj oni hneď zmenia svoje drzé chovanie. Jednoducho ím to musíš hodiť po lopate a budú vedľa ako jedľa.OK


Jasné .. já se dokážu obracet s takovýma hláškama a vyhláškama. To se zase nebojím, ale kamošovi je 15 a moc mu to nemluví :( A navíc já bych jim rád zastavil, ale řidičák bych jim asi nepředložil. Takže volba jistá .. jedu-li aspoň 20km/h, tak policajti z auta nevylezou a jinak jedu před nima pomalu a hledám nejbližší polní cestu :twisted:
Proton
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 64
Registrován: čtv kvě 10, 2007 21:07:46

Příspěvekod toxer » ned bře 30, 2008 10:45:06

v klidu jelikos mam vykochanej kastlik tak jsem si vyrobil kozene polstrovane sedatko mam tvrdci tlumice (olejove stavitelne) a takove mensi stupacky a motor to je ceska kvalita tomu to moc problemu nedela (akorat kopce) uz jsem za ni tahnul i ctyrkolku to uz se potila ale nechal jsem ji odpocivat :D
toxer
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob bře 29, 2008 20:54:53

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod xingisx » ned srp 02, 2009 15:58:44

Ve dvou jezdit je opravdu větší sranda než se zdá. Nejlepší sou závody v kopcovitém terénu na bábě vlastní úpravy a jet ve dvou. Kdo kopec vyjede většinou vyhrál :lol:
Jezdit bezpečně, rychle a zadarmo ;-)
xingisx
Pokročilý diskutér...
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob srp 01, 2009 15:03:02

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod vasek » úte bře 22, 2011 22:26:06

Taky pridam jeden zazitek z jezdeni ve dvou :D Kamos sezval k sobe na chatu particku lidi na "zahradni party". Zabava se slusne rozjizdela kdyz tu nekomu vola jedna kamoska, ze se buhvijak ocitla uplne ve vedlejsi vsi, inu vlak a zenska ... :D :D Osazenstvo uz notne nadrane, ja akorat cerstve prijel a tak prej no ani si nesedej a privezes ji vid? :) A zacali hecovat, neber auto, mame tu babetu, jed pro ni bude sranda. No tak jsem jel :D :D :D Jezdival jsem na fichtlu, takze proc ne. Prijedu k nadrazi (asi 5km) a uz tam ceka zkrousena ze nevi kde je, rikam no co to neva vystvali me s timhle strojem, nikoho jinyho uz necekej pojedem spolu na tomhle je ti to doufam jasny :D Prej no jo ale jsem tezka to fakt nevim no kdyz myslis a uveze nas? Zapochyboval jsem i ja protoze holka meri snad 2m a umerne tomu urcite bude taky vazit neni to zadna subtilni divenka - jak jsem ji videl stat pripravenou s batohem vedle ty chudinky babety, nejak jsem nevedel jak na to. Este ze nejela v sukni to uz by fakt byla uplna konecna :D :D :D Ale byla duvtipna, takze vymyslela: prvni verze - no pujdem oba pesky vedle ty babety tu budes tlacit ty a to v poho dojdem :D rikam jo ale to je nadlouho a tam uz grilujou, druha verze no tak pojedem kazdej kousek a pak na sebe pockame se vymenime jenze prej no jo ale ja se s tim sama jezdit bojim - rikam no vidis to je jednak furt stejne nadlouho a druhak kdyz se bojis sama tak ja te svezu :D :D takze konecne po 10 min handrkovani treti verze no tak mi teda vem ten batoh a ja si holt nak sednu na nosic snad me to uveze zkusime kousek :D rikam super a neboj to urcite pojede ozralove nam totiz vzkazujou ze to v poho jezdi tak se drz a jestli ne tak si to pak pekne vypijou :D :D :D Kupodivu si na ten nosic odhodlane sedla, nak se nekde chytla a jelo se. Jenze i kdyz jsem si ten batoh radsi vzal ja na bricho, tak stejne hned sly zadni pera na doraz a rozjezd teda jak s vagonem uhli ... to skoro netahlo. Ja, ten zku.venej batoh :D na brise a jeste ona vzadu, no babeta jiste byla stestim bez sebe. Blby bylo ze se tam kymacela :D a taky ze jeji vaha byla uplne presne nad kolem takze jsme semtam vzali asi kolem blatnik, ale musim rict ze to byl vlastne peknej vejlet - pak mela nohy na slapkach a ja vepredu a i motor to snad nejak pobral, moc mu to teda do kopecka neslo ale kdyz uvazim ze jsem mel 75kg ja, odhadem tak aspon 70kg ona a jeste tak nejmin 5kg v batohu, tak mela chudinka vlastne co tahnout - navic semtam i pres peknej krpalek, nastesti samy kratounky. A v nich teda fakt vadla, ale dala to. Po dojeti silenej aplaus, prej ze mysleli ze prijdem po svejch, vsichni kontrolovali motor ze jsme urcite jeli nejmin 80 (no jasne - akrobati :D a priste myslim ze jedu uz jedine autem :D :D :D Ale zas volba pro ni - este mohla jit taky pesky :D :D :D Tak se svezla na coudici funici babete a byli jsme tam vlastne za chvili.
vasek
Vítej ve fóru...
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 22, 2011 21:41:45

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod Pionier201 » sob bře 26, 2011 23:28:17

Na babette 207 ste neskusili ist dvaja.ja som aj rozmislal ale to je slabe praskol by nosic.
Uživatelský avatar
Pionier201
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 81
Registrován: pát úno 04, 2011 18:16:27

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod Fajn-Tom » ned bře 27, 2011 0:51:46

já to zkusil, ale při zatížení drhnul zadní platník o pneumatiku :lol:
Uživatelský avatar
Fajn-Tom
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1039
Registrován: sob kvě 08, 2010 9:04:35

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod motodedek » úte lis 20, 2012 21:18:13

Tak hoši já taky si udělal z Koráda 3místnej bik to když jsem jezdil do školky pro vnoučata.Udělal jsem si vzadu stupačky a speciální sedlo pro3.Korádo to ani necítilo.Je to dobrý i pro jednoho jelikož můžeš měnit polohy.Je pravdou ,že přídeš o košík.
motodedek
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 16, 2012 0:21:17

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod bohuš » úte lis 20, 2012 22:55:48

mám jen jednu připomínku!! jinak jste normální????
bohuš
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 53
Registrován: pon úno 20, 2012 16:49:25

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod Dr.House » úte lis 20, 2012 22:56:58

Takhle se jezdí v asii a ne u nás jezdit ve 3 a kor s vnoučaty mi rozhodně normální nepříjde!
Uživatelský avatar
Dr.House
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned kvě 01, 2011 8:58:43
Bydliště: Ústecký kraj

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod motodedek » stř lis 21, 2012 14:55:32

No nevím vy jste nikdy nic neudělali co je zakázané?Musíš vědět co a kde si můžeš dovolit.Podle týho vyjádření usuzuji,že to co ty máš naježděno já mám nacouváno.
motodedek
Pokročilejší...
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát lis 16, 2012 0:21:17

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod bohuš » stř lis 21, 2012 15:40:12

jj,máš nacouváno? možná na koloběžce,nebo trojkolce!! a to kdoví-jestli!! ale nelámej si s tím hlavu,ještě to snad všechno doženeš!! :D
bohuš
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 53
Registrován: pon úno 20, 2012 16:49:25

Re: Jízda ve dvou ...

Příspěvekod Starec » čtv lis 22, 2012 9:08:38

No moja jazda dvoch na Babette skoro skončila tragicky. Však si prečítajte URL: http://www.babetta.info/Babetta/forum/viewthread.php?thread_id=195
Nič nie je tak zložité ako sa na prvý pohľad zdá, len treba vedieť ako na to ....
Uživatelský avatar
Starec
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1480
Registrován: pát čer 15, 2007 23:40:00
Bydliště: Slovensko-Ratková


Zpět na Všeobecný pokec, smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků