Doufám, že tento člověk tady není !!!

Volný pokec o všem, co se jinam nevejde...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Re: Doufám, že tento člověk tady není !!!

Příspěvekod Grunt » stř srp 14, 2013 19:11:27

Jinak Pavlíka ještě šlechtí, že své služby helpdesku nezrušil úplně a i za menší obnos se snaží všem bez rozdílu pomoct (též jsem bakšišné pochopil spíš jako filtr než jako výnosný podnikatelský záměr). Já bych se na všechny oxidanty s chutí vysral i za milión. My, pravý haxoři už jsme si pro naše lamky sepsali i manuál. Sice trošku jiné odvětvi, ale jak těžké by ho bylo aplikovat na naprosto libovolnou situaci?
Uživatelský avatar
Grunt
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 110
Registrován: ned črc 07, 2013 0:16:43
Bydliště: Morava

Re: Doufám, že tento člověk tady není !!!

Příspěvekod Pavel » stř srp 14, 2013 21:29:38

Já myslím Petře, že kdyby byl každý takový rýpal jako ty, tak by toto fórum, ani nějaké srazy či fanklub vůbec neexistovaly. Mám nejraději takové lidi, kteří druhé soudí, aniž by je znali osobně. A mysli si o mě, co chceš.
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Doufám, že tento člověk tady není !!!

Příspěvekod jaryk77 » úte srp 20, 2013 10:59:59

Já si myslím že Pavel (BABETTISTA) je v pohodě.škoda že nebydlím v Brně nebo v okolí.Určitě bych k němu svojí Babettu rád svěřil.Jsou údržby a opravy na které bych si netroufnul.A svěřil bych je rád skušenějšímu.Tento člověk má krásný vztah ka Babettám a několik jich vlastní 207,228,210,210 a Betku.
jaryk77
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 184
Registrován: sob zář 08, 2012 15:10:13

Předchozí

Zpět na Všeobecný pokec, smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků