Babetta black list

Volný pokec o všem, co se jinam nevejde...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Babetta black list

Příspěvekod Pavel » stř kvě 28, 2014 12:34:45

V posledních letech jsem docela často nakupoval přes net nějaké komponenty a nechal si dělat něco na zakázku u řemeslníků a řeknu vám, že člověku značne ubírá energii řešit něco s nepoctivými lidmi, kteří vás okradou nebo něco odfláknou. Několik jedinců mi dluží nějaké peníze a hrají na to, že jsem třeba zdaleka nebo se zase nemůžu dočkat, až mi nějaký místní řemeslník něco vyrobí na zakázku. Navrhoval bych, aby se založilo nové téma "Babetta black list", kde by se soustředil seznam osob/firem, s kterými není záhodno obchodovat. Věřím tomu, že by skoro každý z vás přidal na seznam několik, možná i desítek lidí a před každou koupí by si člověk pro jistotu ověřil, zda-li neobchoduje se subjektem na black listu.
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Babetta black list

Příspěvekod ridchey » stř kvě 28, 2014 20:07:38

jj, nekdy je to na mrtvici, taky jsem se ujistoval,ze ty pouzdra do prevodovky jsou original bronzove,a dostalo se mi ujisteni,ze ano.
a prisly mi jak jinak- mosazne.......... :evil:
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Babetta black list

Příspěvekod Pavel » stř kvě 28, 2014 22:16:51

No, to se pořád dá ještě pochopit, že se zmýlil, protože to je barevně podobné a obě jsou to slitiny z mědi. Navíc to není zas tak drahé, abys to neoželel, ale naštve.

Jednoho kumpána, co mi visí už 8 měsíců věci za cca 4tis, jsem vyřídil už dnes a to tak, že jsem mu napsal sms, že pokud se mi okamžitě neozve, tak mu udělám na jeho firmu na netu negativní reklamu. Po té smsce mi do 10 minut volal a najednou jsme se byli schopni domluvit na předání věcí bez problému, dokonce mi dal na sebe i druhé tajné číslo, které zaručeně vezme, pokud nebude dostupný na primárním :)

A dalšího nepoctivce budu řešit v pátek. Přišla mi kolem 9.5 dobírka (na základě inzerátu na bazoši) s vícero díly a v ní chyběla klikovka. To už je cenově jinde než pouzdra do převodovky. Tak volám týpkovi, že mi ji tam zapomněl přibalit a ten, že se omlouvá, že mi to pošle. Týden nic, druhý týden volám a už jsem měl problémy se mu dovolat, protože mi to típal. Nakonec jsem se mu asi napotřicáte dovolal a týpek, že mi to prý posílal před týdnem, tak říkám, ať mi sdělí podací číslo a on, že ho ztratil. Tak říkám, že mi nic nedošlo a že česká pošta mi dosud vždy vše doručila do 3.prac. dnů a že mě už nebaví pořád volat a domáhat se své klikovky, za kterou jsem si zaplatil. Že mu pošlu číslo účtu a do pátku tam chci mít peníze, které bych mu vrátil, pokud klikovka náhodou dorazí a že věřím, že mu nestojí za to, abych byl nucen mu udělat ostudu před jeho přáteli a rodinou. Načež on, že si nenechá vyhrožovat a už mě pak ignoroval. Tak jsem mu poslal smskou ještě číslo účtu a čekám do toho pátku. Když nic nedojde, tak začne velká pomsta. Trochu se vyznám v sítích a internetu, takže nebylo pro mě problém si dohledat kontakty na jeho rodinu, přátele, práci a tak mu hodlám udělat před nimi ostudu. Včetně všech inzerentních serverů, kde nabízí díly a ostatních stránek, kde je zaregistrován. Ten internet je mocná věc, fakt supr vynález :)

Se mnou nikdo vyjebávat nebude, jinak se zlou se potáže.
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Babetta black list

Příspěvekod ridchey » stř kvě 28, 2014 22:22:49

jo,jenze uz jsem samozrejme doma nejake mel....a mosaz od bronzu poznat celkem jde,pokud to ovsem neni ignorant
takze nasere to.....
ale mohl by jsi aspon naznacit, odkud ze ten nepoctivec s klikovkou je ?
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Babetta black list

Příspěvekod Pavel » stř kvě 28, 2014 23:18:51

Nechci mu zatím křivdit, zveřejním ho až v pátek, v ten den mu končí ultimátum. Třeba se v něm ještě hne do té doby svědomí a vyrovná se se mnou. Zatím hledám nějaký vhodný web, kde založím ten black list.
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Babetta black list

Příspěvekod PetrT30 » čtv kvě 29, 2014 8:59:37

Pavle ...ještě stále si za každou radu ohledně Babett účtuješ 100kč ?
Protože právě za tohle mám (na mém) black-listu tebe.
- B@BeTT@ 210 moje
- B@BeTT@ 207/500 moje =prodaná=
- B@BeTT@ 210 renovace
- B@BeTT@ 207/300 renovace
Uživatelský avatar
PetrT30
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1186
Registrován: stř říj 29, 2008 20:21:41

Re: Babetta black list

Příspěvekod Pavel » čtv kvě 29, 2014 10:36:57

Petře, mě je úplně jedno, že sis mě dal na svůj blacklist. Nechápu, proč svůj blacklist mícháš zde do tohoto tématu, který je o zlodějích, kteří okrádají lidi.

Stále nabízím kvalitní garantovanou službu pro lidi, kteří nemají ve svém okolí schopného servismana nebo nedisponují financemi a potřebujou co nejlevněji svoji Babettu zprovoznit tak, aby to opravdu fungovalo a ne jen napůl a přitom nevysedávat týdny, měsíce na fórech a řešit to tam s lidmi, kteří tomu většinou moc nerozumí. Dělám to, protože mě to baví a mám zájem lidem pomáhat, ale chci eliminovat lidi, kteří mé ochoty jen zneužívali, takže proto zpoplatnění symbolickou stokorunou za konzultaci ke zprovoznění Babetty, která se mnohdy protáhne na několik hodin a desítky telefonátů!
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Babetta black list

Příspěvekod Pavel » čtv kvě 29, 2014 20:42:48

Takhle se musí na zmrdy. S tímto člověkem už přes 2 týdny řeším, že mi neposlal ve větší zásilce jeden ND za 400Kč a pak mi věčně típal mobil. Včera mi s ním už došla trpělivost a začal jsem pátrat po Internetu, co na něj můžu použít. Díky tomu, že mám od něj balík a jeho jméno, adresu, nebyl problém už dohledat, že má na FB profil a v něm cca 100 přátel a dle tel. čísla jsem zjistil, kde všude inzeruje, kde má profily a jestli si na něj také někdo nestěžuje a objevil jsem, že to je známá firma, která už okradla více lidí. Tak jsem se do něj tvrdě opřel. Inspirace pro ostatní, aby se sebou nenechali vyjebávat u nepoctivých prodejců přes Internet.

Příkládám screenshoty sms konverzace.


Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil Pavel dne čtv kvě 29, 2014 21:06:32, celkově upraveno 1
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Babetta black list

Příspěvekod ridchey » čtv kvě 29, 2014 21:06:28

jsem zvedav....
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Babetta black list

Příspěvekod Pavel » čtv kvě 29, 2014 21:12:31

No, když mi to podací číslo zítra do 17h nepošle, začnu první kolo pomsty a tím bude rozeslání již připraveného textu všem jeho přátelům na FB, kde mu udělám ostudu před jeho rodinou a přáteli. Uvedu do vzkazu mimojiné i odkazy na weby, kde si na něj lidi stěžují a varují ostatní, ať si na něj dají pozor, aby o pravdivosti mého vzkazu nebylo pochyb.
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Babetta black list

Příspěvekod ridchey » čtv kvě 29, 2014 22:22:56

mozna stara dobra deka pres hlavu a par stulcu do zeber by bylo ucinnejsi :-)))
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Re: Babetta black list

Příspěvekod Pavel » čtv kvě 29, 2014 22:32:41

To ano, ale on ten týpek bydlí na druhé straně ČR. Jeho jediné štěstí, jinak bych si ho dojel na Babettě podat ;)
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Babetta black list

Příspěvekod Pat » pát kvě 30, 2014 7:36:59

Tak to jsem zvedavej jestli ti posle to cislo baliku.
Uživatelský avatar
Pat
Zasloužilý uživatel
Zasloužilý uživatel
 
Příspěvky: 1338
Registrován: stř zář 12, 2012 18:58:56
Bydliště: Brno

Re: Babetta black list

Příspěvekod Pavel » pát kvě 30, 2014 8:09:49

Jenom si říkám, aby do té krabice nepřibalil nějakou bombu nebo fekálie, až to otevřu, tak....;) To bych už opravdu šel na policii.
Je to marný. Vysvětlíš jim to a za pár dnů se stejně zeptají znovu úplně na to samý :D
Uživatelský avatar
Pavel
Lokální moderátor
Lokální moderátor
 
Příspěvky: 1357
Registrován: stř srp 04, 2010 10:20:09
Bydliště: Brno

Re: Babetta black list

Příspěvekod ridchey » pát kvě 30, 2014 8:29:43

nebo totalni šrot....

myslim,ze pak uz jen vytvorit Babetta gang a dovezt mu ten balicek zpatky :-)
Ten kopec dam,i kdybych mel zhebnout...
Bez boje mne nedostanou...
:-)
Uživatelský avatar
ridchey
Veterán fóra II. stupně
Veterán fóra II. stupně
 
Příspěvky: 2010
Registrován: sob zář 25, 2010 11:10:36
Bydliště: u Prostějova

Další

Zpět na Všeobecný pokec, smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků