Nářaďové nože - MULTITOOLY

Volný pokec o všem, co se jinam nevejde...

Moderátoři: IGI, milda, DRN

Nářaďové nože - MULTITOOLY

Příspěvekod BURE » čtv čer 23, 2016 7:15:27

Ahoj,
pouzivate nekdo nejaky kvalitni multitool? Nemyslim nejake cinske blato za stovku, co Vam dali na benzince k plne nadrzi. Ale kvalitni naradak, co s nim jde uz neco udelat a vyrobce Vam na nej da zaruku treba ctvrt stoleti!
Ja si celkem ujizdim na Leathermanech. Vlastnim jich hned nekolik. Je to moje ouchylka, takze si ze me neberte moc priklad. Kazdopadne se mi vzdy na opasku nebo v kapse nachazi nejaka takova zalezitost. Jako motorkar jsem to vyuzil na cestach nescetnekrat, stejne jako v normalnim zivote. Ted naposled jsem se Super Toolem 300 udelal kompletni rozborku a sborku karbecu na moji Karkulce.
Nekdo by mohl namitnout, ze ten kram stoji jak cela Babetta, nicmene si myslim, ze ve spolecnem souziti s Babcou to je vec nesmirne uzitecna...
Ma nekdo podobnou zkusenost? :wink:
Obrázek
Babetta 210 alias malá Karkulka
Uživatelský avatar
BURE
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř čer 15, 2016 16:15:53
Bydliště: Stráž pod Ralskem

Re: Nářaďové nože - MULTITOOLY

Příspěvekod Artifex » čtv čer 23, 2016 19:48:35

Já nosím denně victorinox workchamp a nemůžu si stěžovat, myslím, že jsem za něj dal 1400 plus 250 kožené pouzdro nebo tak nějak podobně, jediné, co mi na něm chybí je úzký plochý šroubovák, ten na otvíráku nejde moc zasunout do úzkých prostor...

Obrázek
Uživatelský avatar
Artifex
Mistr fóra...
Mistr fóra...
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte dub 14, 2015 22:39:16
Bydliště: Brno

Re: Nářaďové nože - MULTITOOLY

Příspěvekod BURE » čtv čer 23, 2016 21:16:29

Tenhle svycarak je spis nuz nez naradak. Kleste jsou nepouzitelny a sroubovaky maji taky svoje limity, jak si sam priznal. Nic to neubira ovsem na faktu, ze to je kvalitni kudla, ktera ti bude slouzit dokud ji neztratis nebo Ti ji nekdo neslohne. Ale na rozborku Babci v polnich podminkach to moc neni... Pokud ses zatizenej na VNOX, tak doporucuju Swisstool X nebo Spirit. :wink:
Co maji vsechny svycaraky bezkonkurencne nejlepsi jsou nuzky! Tam se jim nikdo ani nepriblizuje... A Swisstooly maji vyvrtku! Pro moravaky nepostradatelna vec! Na to americani (Leatherman, Gerber, SOG) u zadneho heavy-duty multitoolu nemysleli. :mrgreen:
Obrázek
Babetta 210 alias malá Karkulka
Uživatelský avatar
BURE
Ostřílený diskutér...
Ostřílený diskutér...
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř čer 15, 2016 16:15:53
Bydliště: Stráž pod Ralskem


Zpět na Všeobecný pokec, smetiště

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků